2733
2734
عنوان

تاخیر بچه

110 بازدید | 8 پست

سلام مادران عزیزم دختری دوسال و هفت ماهه دارم تاخیر داره کاردرمانی خصوصی براش گرفتم میاد خونه یه ماه نیمه شروع کردیم بچم تغییر کرده بغیر تاخیر بشدت تنبل و ترسو هست...خداروشکر باهوشم هست از گردن گرفتن و نشستن با تاخیر یاد گرفت...مثلا تو ماشین صندلی میگیره بلند میشه ولی تو خانه میترسه بعد کار. درمانش گفته بالا تنه ش ضعیفه و رفلکس هاس بدنش چند تاش یکپارچه نشده....حتی چهار دست و پا نمیره و کاردرمانش گفت اصلا نمیره چون اصلا تمایل نداره بنظرتون خوب میشه ؟کسی بوده اینجوری....؟فقط تنها دلخوشیم اول خدا بعد هوش و شناخت و ارتباط برقرار میگیره زود...ممنون میشم آگاهانه راهنماییم کنید

حتی کار درمانش دانشجوست سال آخر پزشکی فیزیوتراپ هست و از استادش که خیلی ماهره برنامه بهش میده که با دخترم چطوری ورزش کنه اونا گرفتن شرایطش بد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاخیری باشه سی پی نباشه نگران نباش راه میفته ولی مرتب کاردرمانی ببرش 

مرسی عزیزم بابت راهنماییت....فقط یه سوال میگن بچه های سی پی یادگیری و هوششون خیلی پایینه درسته؟

مرسی عزیزم بابت راهنماییت....فقط یه سوال میگن بچه های سی پی یادگیری و هوششون خیلی پایینه درسته؟

نه عزیزم این چه حرفیه 

بستگی داره چقدر اسیب دیده باشن 

من دخترمو میبرم کاردرمانی  زیاد میان

بعضیاشون اصلا معلوم نمیشه سی پی هستن هوششون خیلی بالاس یه اسیب جزیی حرکتی دارن

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
نه عزیزم این چه حرفیه  بستگی داره چقدر اسیب دیده باشن  من دخترمو میبرم کاردرمانی  ز ...

بازم مرسی گلم ایشالا گل دخترت زودی خوب بشه با همه بچه ها...من اگه زود دخترمو می‌بردم کار درمان الان راه افتاده بود از کار درمانی میترسیدم ....یه کم شک کردم میگم خدایی ناکرده نکنه سی پی خفیف باشه ولی دکتر تا حالا چیزی نگفته نه ام آی آر نه سی تی اسکن نگرفته ازش فقط بخاطر تشنجش نوار مغز داده...ولی کار درمانش درسشو خانده با استادش گفتن سی پی نیست فقط تاخیر ولی من همچنان مغزم در گیره

بازم مرسی گلم ایشالا گل دخترت زودی خوب بشه با همه بچه ها...من اگه زود دخترمو می‌بردم کار درمان الان ...

واقعا کار کن که خیالت راحت بشه 

من دخترم یه مدت میگفت سرم درد میکنه خیلی نگران بودم بردم دکتر گفت هیچی نیست  اصلا نگران نباش  خیالم راحت شد

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
کاری کن منظورم بود

فدات...خداروشکر....چند روز دیگه شربت تشنج تموم میشه دوساله میخوره احتمالا نوار ازش بگیره ببین باز بخوره یا کمش کنیم ....بهشو میگم ولی انشالله که همون تاخیره شما هم دعا کنید حتی شده یه صلوات براش بفرستین ممنون میشم