2737
2739
آخه من همزنم قدرتی نداره برا همین خامه م اونطوری دلم میخاد فرم نمیگیره

نه فقط دیرتر فرم میگیره مگه اینکه انقد قدرتش کم باشه زیادی طولانی بشه خامه اب شه کلا چون برام پیش اومده با همزن قبلیم

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
۱۷۳

اره خب رنج قدیتون متوسطه 

نهایت دیدی قدش بلند نشد ببرش دوکتر غدد ببین سن استخوانیش چقدره اونا میتونن با دارو و اینا قدشو بلند کنن

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خب رنج قدیتون متوسطه  نهایت دیدی قدش بلند نشد ببرش دوکتر غدد ببین سن استخوانیش چقدره اونا ...

عموهاش خیلی قد بلندن ،تمیددارم به اونا بکشه چون نوه ها همه به عموها رفتن اما دخار من یکسالگی ۷۲بود قدش 😪

..........
2728
عموهاش خیلی قد بلندن ،تمیددارم به اونا بکشه چون نوه ها همه به عموها رفتن اما دخار من یکسالگی ۷۲بود ق ...

نگران نباش انشالله میکشه به اونور میگم که من خودمم بلند نیستم صدو شصتم  خانواده همسرم بچه های ده دوازده سالشون هم قد منن🥲

قاطی پلو

من به تو می گویم که قوی باشی چون دیده ام که تمام مسیرهای درد، به مقصدهای خوبی می رسند و هیچ مسیری خالی از امید نیست. که هیچ شبی بدون ماه و هیچ ماهی، بدون خورشید نیست. :) ___________  حس میکنم از یه سنی به بعد دیگه حوصله گرفتن وایب منفی از آدمای دورمو نداشتم، دیگه به این فکر نکردم رفیقمه کلی خاطره داریم، یا حتی بهش احتیاج دارم فلان جا، انگاری ظرفیت ملاحظه کردنم پر شده، بدون توضیح کنار میذارم و عموما میشم آدم بده، ولی خب اوکیه________به خودت می‌آیی و می‌بینی بیش از آنکه تصور می‌کردی دوام آورده‌ای و با این حال هنوز میلی احمقانه به زندگی داری و حتی با قلبی فرسوده در جستجوی عشق می‌گردی_________
ان شالله حداقل بچم قدبلندشه🥲

میشه انشااله🥰

2740
نه فقط دیرتر فرم میگیره مگه اینکه انقد قدرتش کم باشه زیادی طولانی بشه خامه اب شه کلا چون برام پیش او ...

سلام خانمی 

میگم من میخواستم برا ی بچه هام واسه یلدا اون کیکی که شکل انار بود رو درست کنم میشه راهنماییم کنی 

قالبم ۲۰ سانتی هست 

سلام خانمی  میگم من میخواستم برا ی بچه هام واسه یلدا اون کیکی که شکل انار بود رو درست کنم میشه ...

سلام خوبین

عزیزم کیکتو درست کن سه لایه برش بده 

اطرافشو به شکل گرد حالت بده میتونی با رنده کوچیک بکشی کیکت گرد بشه

میتونیم فیلینگ کیکتو بزنی بعد برش بدی فرقی نداره ولی حتما وسط کیکت سیخ چوبی بزن البته فک کنم تو اینستا یا اپارات سرچ کنی کیک به شکل انار فیلمشو برات بیاره

ممنون میشه اندازه ی مواد رو هم بگید قالبم ۲۰ سانتی هست

بستگی به دستورتون داره دستور من اینه روش نوشته قالبش بیستو یکه اما من این میزان موادو تو قالب هجده میپزم چون میخوام ارتفاع کیکم بیشتر باشع شما میتونید این موادو تو قالب بیست  پنج تخم مرغی درست کنید

این چهار تخم مرغیه

یعنی به جز این مواد یبارم تمام مواد اولیه رو تقسیم کنید ببینید برای یه تخم مرغ مواد چقد میشه

یه چهار تخم مرغی و یه یک تخم مرغی مواد اندازه کنید بشه پنج تخم مرغی و یکجا بپزید باهم

نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه

و البته ارتفاع قالبتونم مهمه ها ارتفاع قالب من ۹ یا۱۰ سانته 

2706