2733
2734
عزیزم باهات دوست شم؟🥺توروخدا من نیمچه قنادم که سه سال نتونستم دست به کیک ببرم بخاطرکوچولوم حس میکنم ...

عزیزم بله هر سوالی داشتی بپرس حتما جواب میدم منم هفت سال پیش رفتم سراغ قنادی خیلی مبتدی بودم که دخترم دنیا اومد بعد از دوسال دوباره رفتم سراغ قنادی که شروعش با کیک انار بود یعنی الان یه سال که شروع کردم اما پرقدرت تر از قبل قطعا توام میتونی😍

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
منم درست کردم تاثیری تو رشد قدش داشت؟

دختر من ماشالله قد بلنده بخاطر قد همسرم نمیدونم تاثیر اونم بوده یا نه ولی کلا خیلی موثر بود چون فوق العاده مقویه پای مرغ

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا کارات عالی بودن از هرپستی که خوشم اومد به پروفایل نگاه کردم دیدم شما هستید

قربونت نگاهت عزیزم خیلی خوشحالم که دوست داشتی😍😍😍😘😘😘😘😘

کیک رو بعد خامه کشی ۲تا۳تا۴ ساعت بسته ب سرمای فریزرت بذار تو فریزر بعدش بیار بیرون رو استنسیل یا مش ...

وای مرسی که جواب دادی خیلی خوشحال شدم ممنووونم ازت😍😍😍😍😘😘😘😘🤩🤩🤩

عزیزم شما چقدر هنرمندی آخه😍پیج دارید اینستا؟؟میشه اگه پیج دارید بذارید؟🙏🙏

عزیزم ممنونم از لطفت بله

asalcake98 

ولی یه سری کارامو هنوز پست نکردم🥰

عزیزم ممنونم از لطفت بله asalcake98  ولی یه سری کارامو هنوز پست نکردم🥰

فالوتون میکنم الان😍😙😙

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔