2737
2734
ببین عزیزم این یه تصمیم شخصیه ک باید بگیری..از اینجا مشورت گرقتن چیزی حل نمیشه... ولی اینو بدون شوه ...

آره روانشناس روش خوبیه اما شوهرم نمیاد مغازه شو بهانه می‌کنه میگه نمیتونم مغازه رو ببندم

ببین عزیزم این یه تصمیم شخصیه ک باید بگیری..از اینجا مشورت گرقتن چیزی حل نمیشه... ولی اینو بدون شوه ...

موافقم درست میگید

واقعا یه تصمیم شخصیه و از یه مشاور هم کمک بگیره خیلی بهتره

باید ببینی کدومش برات بهتره

باید ببینه بمونه ضرر می کنه یا طلاق بگیره

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن بستگی ب موقعیت زندگیسون داره  ک زندگی مشترک پدر و مادرشون چقدر تشنج داشته  اینم بگم ف ...

درست میگید موافقم ولی به هرحال تاثیر خیلی جدی روی زندگی بچه ها میگذاره در مقایسه با بچه هایی که با پدر و مادر با هم زندگی میکنن ولی خب وقتی که چاره ای نیست این راه بهتریه 

ولی من خوندم که تحقیقات نشون دادن بچه هایی که پدر و مادرشون ولو با مشکل با هم زندگی میکنن آسیب کمتری نسبت به زندگی در شرایط طلاق میبینن 

البته انشالله که مشکلی برای خانواده ها پیش نیاد 

شما هم درست میگید تشنجی که مدیریت نشه اثر مخرب زیادی داره

2738
درك نداري عزيزم نيستي جا ي اون بچه نيستي جاي من حق داري  

هستم اتفاقا شما لطفا حس خودتو به همه تعمیم نده. یاد بگیر اینجور مواقع بگی "حس من" این بود

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
خدا لعنتش کنه با ندونم کاریش که عمری هم منو هم خودشو بدبخت کرده هرچند یه رفتارهایی داره که فکر میکنم ...

به نظرم تو با خودت رو راست نیستی. اون واقعا علاقه ای نداشته.الانم واقعا احساس گناه می کنه. دوست نداشتن اون دلیل بر این نیست که تو دوست داشتنی نیستی. الانم اگه مطمئنی هیچ حسی نداره و به خاطر ترحم هست به نظرم بی فایده س. اما اگه اندکی حس داره به جای برچسپ خودخواهی سعی کن اشتیاقشو بیشتر کنی

به نظرم تو با خودت رو راست نیستی. اون واقعا علاقه ای نداشته.الانم واقعا احساس گناه می کنه. دوست نداش ...

بخدا قسم نمیدونم چکار کنم با یه آدم بی‌شعور طرفم که هرکسی از دور ببینه زندگی منو میگه چه شوهری چه زندگی خوشبحالش اما نمیدونن چه عذابیه این آدم برای من گفتم که همش دنبال دعواس شرایطی که برا زنش میخواد و انتظارایی که از زنش داره یه روز تاپیک میزنم همه بیان بگن میتونن با همچین مردی زندگی کنن!!! همش منتظرم یکی کمکم کنه خدا یه راهی بهم نشون بده اما روزا و دعوا های ما همیشه و همیشه هست سر جاشه

بیشترم اون مقصره خدا شاهده

یه آدم پسته پست خیلی پسته

شنیدی میگن مثل خر تو گل گیر کردم؟ حکایت من همینه

الان یه بچه دارم 

طلاق نگیرم وضعم اینه

طلاق بگیرم این بچه طفل معصوم کلی حسرت زندگی بقیه رو میخوره پدر مادرش کنار هم نیستن

از هر طرف برم من به بن بست میخورم

همین منو داغون کرده که بچم حسرت ب دل بمونه که پدر مادرش کنار هم با عشق و علاقه زندگی کنن همه ماها و ...

بچه ها داغون ميشن من وشوهرم قهر بوديم دخترم داغون شد ازغصه

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
هستم اتفاقا شما لطفا حس خودتو به همه تعمیم نده. یاد بگیر اینجور مواقع بگی "حس من" این بود

عزيز من داخل تاپيك شما نظر ندادم كه اينطور جبهه ميگيري من واسه مدير گفتم حرف دلم را 

بهترهتوي نظر هاي ديگران نظر ندي  عزيزم ميتوني تو هم نظر خودت را بگي چرا ريپلاي ميكني  نظر ديگران را 

2706