2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

با بچه طلاق اشتباه محضه بزرگ ترین اشتباهه ب نظرم من دور و برم پره همه پشیمونن.بچه ها آواره میشن خونه این و اون بین پدر مادر دوتا پسر جون تو فامیل ما خودکشی کردن بچه طلاق بودن یکیش معتاد شد افتاده زندان

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

نه اصلا..مگه اینکه نیازهاشون برطرف نشه حالا چه مالی چ عاطفی...

من پسرم پیش بابامه کیف دنیا رو میکنه...اصلا طلاق عالیه راه پیشزفته و پله موفقیت هم برا خودت هم بچت...

بچه پیش پدره بد اختلال روحی پیدا میکنه😊 

2714

اره تو رو قران نكن  تورو خدا نكن اين بچه يه عمر خجالت ميكشه بگه بچه طلاقم تو دلش ميمونه مامان وباباش برن دم مدرسه دنبالش تو دلش هزاااااااااااااااااار ارزو ميمونه يكم كوتاه بياييد بخاطر اين طفل معصوم اخه اين انسانه ارزو داره نكن تورا به خدا التماست ميكنم نكن يكيش من بچه طلاقم😭 

آره خیلی 

ن

بستگی ب موقعیت زندگیسون داره 

ک زندگی مشترک پدر و مادرشون چقدر تشنج داشته 

اینم بگم فرقی بین بچه طلاق و بچه...ـنیس

بلکه خیلی از خانوادها مشگلات زیادی دارن و زتدگیشون ناارام و بچها میبین همه مساعل رو و باید تحمل بکنن

طلاق در زندگی ک خوب نیود مطمنن برگ برندس

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
با بچه طلاق اشتباه محضه بزرگ ترین اشتباهه ب نظرم من دور و برم پره همه پشیمونن.بچه ها آواره میشن خونه ...

بودن تو فضای متشنج و مسموم هم اشتباه خیلی وقتا موندن توی اون فضای پر از تشنج بچه ها رو بیشتر اذیت میکنه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2706