2737
2739

آقایون سارقی که از تاریخ یازدهم شهریور تا پانزدهم شهریور روزی چند بار صبح و شب تشریف می‌آوردید منزل ما و همه چیزمون را سرقت کردید . سلام 

احتمالا شما یا بیکار هستید و یا بیمار 

می‌دونم شرایط اقتصادی سخته ولی برای ما هم سخت بود . تمام چیزهایی که از منزل ما سرقت کردید ما با زحمت و کار و عرق جبین به دست آورده بودیم ولی شما در عرض چند ساعت به غارت بردید . امروز بچه ام میخواست بره مدرسه هوا کمی خنک شده و اون سرما خورده رفت که لباس گرم برداره بپوشه که متوجه شدیم اون را هم بردید . اصلا انسانیت دارید ؟ ما با پول خودمون خریده بودیم و شما هیچ چیزی برای خودمون نگذاشتید . شما از حیوان هم کمتر هستید . حیوانات وحشی به اندازه نیازشون بر میدارند و صید و شکار میکنند اما شما دار و ندار ما را بردید . اگر براتون کار نبود که دست به دزدی میزنید برای ما هم نبود . اگر به خاطر گرانی در مضیقه هستید و ناچار به سرقت برای ما هم گرانی هست . اگر بیمار هستید ما هم بیمار هستیم . شما مشکل شخصیتی دارید شما انسان نیستید . شما از کلاه و شال بچه من که با دست خودم یافتم نگذاشتید . خیلی زجر میکشم خدا لعنتون کنه . الهی آه ما دامن خودتون و عزیزانتون را بگیره . خونه ما پاساژ بوده هر چی خودمون دوست داشتیم و استفاده نکردیم گذاشتیم برای ابرو داری اومدن بردند . انتخاب کردید . آقای صاحب پژو اس ال ایکس که چندین بار خونه ما را خالی کردی خدا جای حق نشسته .آقایون قد بلند سالم و قوی به جای دزدی تن به کار بدید . خدا دیر گیر اما سخت گیره. حلالتون نمی کنم . ما با صرفه جویی و کار مایحتاج مون را تهیه کردیم شما به هیچی ما رحم نکردید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تو نی نی سایت؟🤣🤣🤣

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

سارقان اینجان.عجب

هرچی خدا بخادهمون میشه تا  خدا نخاد نمیشه یه قانونی هست بنام قانون۱۷ثانیه به یه چیز فکر کنی بعد بتونی تا ۶۸ثانیه روش  تمرکز کنی بفکرت اون خواستت بسمتت میاد سعی کن قدرت تجسمت قوی کنی تا راحتر جذب زندگیت بشه  
2738

😔😔

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2706