2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تازگی نرفتم ، قبلا سوالای اعتقادی و مسائل سیاسی و اجتماعی روز و بیوگرافی خودت بود‌ . چه کتابایی میخونی نظرت درباره فلان موضوع اجتماعی یا فرهنگی یا سیاسی چیه . این مدلی. نگران نباش سخت نیست .

تازگی نرفتم ، قبلا سوالای اعتقادی و مسائل سیاسی و اجتماعی روز و بیوگرافی خودت بود‌ . چه کتابایی میخو ...

اینا سخت نیس؟ 

😂والا ک سخته احکام بپرسع تعطیلم 

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
تازگی نرفتم ، قبلا سوالای اعتقادی و مسائل سیاسی و اجتماعی روز و بیوگرافی خودت بود‌ . چه کتابایی میخو ...

چنتا سوالو مطمئنم میپرسم نمیتونم ی جواب برا اونا پیدا کنم 

مثلا یکیش اینکه 

چرا میخای این طرح شرکت کنی؟

نه احکام نیس. بیشتر میخوان ببینن نسبت ب اطرافت و جامعه بی تفاوتی یا نظرخاص خودتو داری ک بگی و برات م ...

سخت میگیرن ؟ چقده ممکنع رد کنن🥲

چنتا سوالو مطمئنم میپرسم نمیتونم ی جواب برا اونا پیدا کنم  مثلا یکیش اینکه  چرا میخای ای ...

خب جواب شخصی خودتو بگو البته اگه گرفتن مدرک نیست😁 مثلا بگو دوس دارم همونطور ک اطلاعات علمی و تخصصی رشتم رو زیاد میکنم‌تو دانشگاه،  اطلاعات دینی و اعتقادیم رو هم زیاد کنم ، یا بگو برای سوالای اعتقادی تو ذهنم‌ دنبال جوابم ک شنیدم تو این طرح به این مباحث پرداخته میشه

خب جواب شخصی خودتو بگو البته اگه گرفتن مدرک نیست😁 مثلا بگو دوس دارم همونطور ک اطلاعات علمی و تخصصی ...

افررررررییییین اخریو میگم😅😅😅😅😅