2752
2734

تو پریودیم لخته خون بزرگ دفع میکنم نوشته عادیش باید یه سانت باشه و کوچیک اصلا کوچیک نیست از من 

این دومین پریودیمه این شکلیه

دارم میترسم کم کم 

یجا نوشته بود ممکنه فیبروم باشع ولی مگه فیبروم برای مجرد نیست؟!

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️

چرا نشه؟ دکتر ک برای این چیزا معایته نمیکنه

در هرحال سونو مینویسه 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا نشه؟ دکتر ک برای این چیزا معایته نمیکنه در هرحال سونو مینویسه 

مشکل عفونتم شک دارم داشتع باشم

اونم معاینه لازم ندارع یا داره

اخه دقیقا تایم نوبت دهیشون تو امتحانامه نمیدونم چیکار کنم

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
فیبروم مختص مجرد نیست و بین پریودت هم میتونی دکتر بری سونو میکنن اما معاینه معمولا نمیکنن

خیلی دیر برم مثلا تا پریود بعدیم

بده ؟!

اخه نوبتاشون  تو امتحانام میخوره

سونو میشی عزیزم بعد پاکی

فیبروم دیر تشخیص داده بشه بد میشه؟!

خیلی دیر برم مثلا تا پریود بعدیم بده ؟! اخه نوبتاشون  تو امتحانام میخوره

دانش خاصی در مورد فیبروم ندارم بخاطر همین نمیدونم چی بگم. فقط تاجاییکه میدونم فیبروم کمخونی میاره

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
دانش خاصی در مورد فیبروم ندارم بخاطر همین نمیدونم چی بگم. فقط تاجاییکه میدونم فیبروم کمخونی میاره

کم خونی شدید  دارم کلا ولی نمیدونم از اینه یا نه 

کم خونی شدید  دارم کلا ولی نمیدونم از اینه یا نه

برو دکتر خودتو از نگرانی دربیار. از قبل وقت بگیر یه جوری که کلا یکساعت وقتت بیشتر گرفته نشه

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

چرا فکر میکنی فیبروم واسه مجرده؟😂

مگ بعد ازدواج یه ادم دیگه میشیم 😐 

برو دکتر سونو میکنه

خوردن هرچی بود از سهم ما 🖤                                          بسیااااار ترکیده 😎
برو دکتر خودتو از نگرانی دربیار. از قبل وقت بگیر یه جوری که کلا یکساعت وقتت بیشتر گرفته نشه

امتحانم تا ده طول میکشه نهایتا

دکتره هم ۱۰ تا ۱۲ میاد یجور باید اوکیش کنم برم به هرحال ممنونم ازت❤️