2733
2734
عنوان

خطاب به آقایون سارقی که تشریف آوردید منزل ما

| مشاهده متن کامل بحث + 3816 بازدید | 133 پست
سه چهار روزی سفر بودیم توی چند روز اومدن و رفتند

پس خیالشون راحت بود که شما تا چند روز نمیاین

ما که ساختمونمون دزد اومد واحد ما و بالایی رو زد پلیس گفت اینا تا چند روز اصلا سمت این محل آفتابی نمیشن چون میدونند مردم این محله تا یه مدت حواسشون جمع شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن حرف و بنداز زمین صاحبش برمیداره 🤪🤪

خوبه توبرداشتی😆😆😆😆😆

هرچی خدا بخادهمون میشه تا  خدا نخاد نمیشه یه قانونی هست بنام قانون۱۷ثانیه به یه چیز فکر کنی بعد بتونی تا ۶۸ثانیه روش  تمرکز کنی بفکرت اون خواستت بسمتت میاد سعی کن قدرت تجسمت قوی کنی تا راحتر جذب زندگیت بشه  
2731
سه چهار روزی سفر بودیم توی چند روز اومدن و رفتند

عزیزم قفل درب خونه مارو هم راحت باز کرده بودن و دوباره بسته بودن همسایه ها هیچ کس شک نکرد آگاهی گفت شاه کلید چینی دارن حتی قفل درب ضد سرقت هم باز می کنم چه برسه به قفل کتابی

همدست داشتن که یا آشنا بودن یا از اهالی همون کوچه بودن که تایمی که از خونه میزنید بیرونو داشتن

یه فامیلی داشتیم بار اول اومدن طلاو پولارو بردن بار دوم وسایل برقی کوچولو تو دوربینا فهمیدن که که این دزد همونه دزد قبلیه پلیس گفته بود این دزد آشناس که میدونه شما کی میرینو میاین و فقط خونه شمارو میزنن خلاصه بار سوم تله گذاشتن براش الکی به همه گفتن میخوایم چند روز بریم سفر به درو همسایه ام سپردن حواسشون باشه دوربین گذاشتن و رفتن یه سوئیت گرفتن دوتا کوچه اونور تر همون شبی که رفتن دزده دوباره میاد اینام با ۷تا از مردای خودشون و چندتا شرخر میرن دوره اشون میکنن میگیرنشون ... بعدم به پلیس اطلاع میدن دزده فامیل بود همدستشم همسایه اشون بود پول و طلاهارو که آب کرده بودن اما وسایل برقیا چندتاشون مونده بود انداختنشون  زندان الان دوساله التماس میکنن که رضایت بدن دلیل دزدیدشونم کینه قدیمی سر ارث و میراث بوده 

حالا انشالله مال شمام پیدا شه 🤲

عزیزم تنها نیستی خونه ما هم دزد زد همه چیو برد حتی جعبه نخ و سوزن  خدا ازشون نگذره و تاوان سخت ...

پس همدرد هستیم . ان شاالله پیدا بشن و شما هم به مالتون برسید برای خدا کاری نداره

عزیزم قفل درب خونه مارو هم راحت باز کرده بودن و دوباره بسته بودن همسایه ها هیچ کس شک نکرد آگاهی گفت ...

بله 

هیچ کاری براشون غیر ممکن نیست اهل کار نیستند و حرام لقمه وگرنه که سالم و تندرست هستند فقط یه حرام خوری عادت کردند اینها برخواسته از خانواده بی فرهنگ و بی اعتقاد و بی ایمان و بی ذات هستند ریشه یابی که بشه مشخص میشه اینها خانوادگی بی اخلاق هستند ربطی به فقر نداره مگه ما پولداریم که دزدی نمی کنیم ؟ اینها خوی و منش انسانیت ندارند .

پس همدرد هستیم . ان شاالله پیدا بشن و شما هم به مالتون برسید برای خدا کاری نداره

آره عزیزم من که اصلا داغون شدم همسرم هم ام اس داره هم کانسر رفتیم دکتر اومدیم دیدم خونه رو جارو کردن الان دزد هم گرفتیم ولی چه فایده یه معتاد از خدا بی خبر که آس و پاسه و از خداشه تو زندان بمونه وقتی قانون میاد جای گرم و نرم بهشون میده و متادون 

عملا دستمون به هیچ جا بند نیست 

خیلی جالبه تازه یه بار پرونده زیر دست قاضی گم شد دوباره هزینه کردیم پرونده تشکیل دادیم  اونم تو شهر غریب و تک و تنها 

الهی که خدا از باعث وبانی کسانی هم که یه قانون درست و حسابی نمیزارن نگذره که انقد دزدها رو وقیح و پرو کرده

عزیزم ذکر اصبحت فی امان الله و امسیت فی جوار الله ذکر لبت باشه به امید خدا پیدا می شن

همدست داشتن که یا آشنا بودن یا از اهالی همون کوچه بودن که تایمی که از خونه میزنید بیرونو داشتن یه ف ...

بله احتمالش هست . البته سر کوچه هم دارند بنایی میکنند . این ساختمانها خطر بالقوه محسوب میشن متاسفانه همیشه هم کارگرها مشغول دیدزنی هستند حالا امیدوارم کسی نیاد به خودش بگیره که فلان و بهمان

متاسفانه برخی کارگران مهمان کشور ما که از کشور همسایه وارد میشن نمک میخورن و نمکدان میشکوندند .

بله  هیچ کاری براشون غیر ممکن نیست اهل کار نیستند و حرام لقمه وگرنه که سالم و تندرست هستند فقط ...

دقیقا 

خدا لعنت شون کنه 

خدا از کسانی هم که با این دزد ها قاطع برخورد نمی کنن نگذره 

آره عزیزم من که اصلا داغون شدم همسرم هم ام اس داره هم کانسر رفتیم دکتر اومدیم دیدم خونه رو جارو کردن ...

قربونت برم خدا همسرت را شفا بده عزیز دلم . خیلی ناراحت شدم . الهی همه چیز به روال عادی برگرده و روزگار وفق مرادتون بشه . برات از صمیم قلبم دعا میکنم . خیلی ناراحت شدم . 

@آنالیزا    

سلام عزیزم

توی این تاپیکم صدات کردم تا اوضاع روحی و روانی اون موقع منو بخونی و متوجه بشی . اوضاعی که با گذشت بیش از ده ماه بهتر که نشده هیچ بدتر هم شده .

عزیزم سارقین منزل ما را هم که می‌دیدی به ظاهر خیلی دلت براشون می‌سوخت ولی وقتی پرونده هاشون را ببینی اون موقع متوجه میشی که با چه خلافکاران روبه رو هستی . اینها از هم دیگه دوز و کلک یاد میگیرند و خوب بلدند خودشون را در مواقع حساس به موش مردگی بزنند و نقش بازی کنند .

عزیزم اون جریمه نقدی را دولت برمیداره تا جایی که من می‌دونم و مال شما نیست که اینقدر دلتون به حالشون میسوزه اما عزیز دلم خواهش میکنم اگر به حرف من و کاربرانی که بهت گفتیم رضایت نده گوش نمیکنی حداقل به توصیه قاضی و دو وکیل که در این مسیر تجربه بیشتری دارند گوش کن .

الان خانواده یکی از سارقین منزل ما اومدند شب قدر که رضایت بگیرند البته اصلا هم هیچ یک از وسایل منزل را پس ندادند اومده بودند در کمال وقاحت رضایت هم بگیرند که ما رضایت ندادیم خلاصه پرونده سرقت ما در حال بازپرسی هست تازه فهمیدیم که این خانواده که اومدند برای پسرشون رضایت بگیرند و وسایل را هم پس نمی دهند علاوه بر این پسرشون یک پسر دیگرشان هم در این سرقت دست داشته یعنی سه سارق داریم که تازه خانواده هاشون هم در این سرقت همکاری داشتند و تمام اموال و وسایل داخل منزل را سرقت کردند و حاضر به پس دادن هم نیستند . اینها را هم که آدم میبینه تا وقتی ندونه دزد هستند اصلا باور نمیکنه اما نمیدونی چه جانورهایی هستند . ببین عزیزم ترحم به اینها باعث برهم زدن آرامش و امنیت بقیه مردم هست که سبک زندگی سالمی را علی رغم مشکلات اقتصادی در پیش گرفتند . من به نوبه ی خودم کسانی را که باعث بی پروا شدن سارقین منزلم شدند نمی بخشم چون خیلی بابت تهیه اونها زحمت کشیده بودم و راحت به دست نیامده بود .خلاصه شما اجازه بده قانون کار خودش را بکنه . شش ماه مجازات حبس داره کافیه یک سوم را در زندان سپری کنه چون وسایل را هم پس داده ممکنه شامل عفو مشروط و یا پابند الکترونیکی و یا تعلیق مجازات بشه پس کافیه دو ماه توی زندان بمونه . ببین عزیزم یکی از سه سارق منزل ما مرتب می‌گفت من محکومیت ندارم و دفعه اولم هست خلاصه چون مامحکم ایستادیم الان دارند کم کم لو میدن که بازم سرقت داشتند منتها شناسایی نشده بودند خب الان پرونده سرقتهای دیگه هم در حال بررسی هست . من می‌دونم که مالم به باد رفته ولی می‌خوام به سهم خودم جلوی ادامه این روند را بگیرم تا خانواده های دیگری آسیب نخورند و با مشکلات جدی روبه رو نشن .این سارق شما هم احتمال داره قبلاً هم تخلفات کوچکتری کرده باشه که الان جرات همچین جرمی را پیدا کرده . کول گریه و زاری مادرش را نخور .