2752
2734
عنوان

خطاب به آقایون سارقی که تشریف آوردید منزل ما

| مشاهده متن کامل بحث + 3816 بازدید | 133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان خیلی حالم بده . دلم خیلی میسوزه حتی به اسباب بازی بچه ها هم رحم نکردند تا لباس مدرسه را هم دز ...

کجا بودین شما چرا خونه نبودین؟

هروقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو : به مو میرسه ولی پاره نمیشه!              💯 ❤❤ خدا هست و خدا هست و خدا هست❤❤💯 دوقلو های مامان عشقای من من خیلییی منتظرتونم و مطمعنم که همین چند ماه اینده میاین توی دلم مطمعنمممممم زودی بیاین منو باباییی خیلی منتظریم دورتون بگردم اسم هم واستون انتخاب کردم ترمه و تیام😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥳❤
2731
الان آقایون سارق به فکر سرقت جدیدشونن نه اینکه بیان تو نی نی سایت و به فکر خواهرشوهر مادرشوتر ما باش ...

شده یه موقع دلت پر درد باشه بخواهی بری غمت فریاد بزنی تا حداقل یکی خبر دار بشه! من همچین تجربه ای داشتم!  استارتر درک می کنم که درد هاش اینجا می نویسه! 

یا ارحم الراحمین
درد دلش اینجا گفته! 😔

میدونیدمتاسفانه درد و دل کردن فایده نداره، بقول قدیمیا نون و آب نمیشه. 

الان دیگه اوضاع جامعه فرق کرده، نباید شبا خونه و خالی گذاشت و رفت بیرون، نباید به قفل و درب معمولی تکیه کرد، نباید خونه رو بدون حفاظ گذاشت ، نباید هر کسی رو تو خونه راه داد و ... 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿