2733
2734
عنوان

جاری جدید پاگشا میکنم بیاین بحث آبرومه 😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 64 پست
 خیلی ژله دوس دارم ولی متاسفانه اینجور شده ظاهرا

خوراکی که خز نمیشه میتونی بگی معمولی شده . اما بااین ترکیب غذا دقیقا فقط ژله و سالاد باهاش همخونی داره غذاها چرب و سنگین و دسر های دیگم خودشون سنگین و شیرینن . کنار ته چین و خوراکم اصولا سالاد میزارن . ترشی و ماست اینا همخونی نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اینا همشون در حد پیشنهاده

ولی به نظر من اگه شما بیاید ته چین با رولت گوشت و مثلا یه مدل خورشت فسنجون یا قیمه و بادمجون درست کنید با دو یا سه مدل سالاد خیلی مفصل تر و ایرانی تر و اشرافی تر میشه 

چقد عجیب وشلوغش میکنید؟؟قرارنیس دیگه جاریت بیادخونه ات؟دفه های بعدمیبینه چطورین دیگه...من باشم مثل همیشه رفتارمیکنم،یه مدل غذا سوپ ژله باترشی واین چیزا...خودتون باشین بابا

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼
2728
ولی اینا همشون در حد پیشنهاده ولی به نظر من اگه شما بیاید ته چین با رولت گوشت و مثلا یه مدل خورشت ف ...

کلی سالادم بزاره باز اون غذای اصلی هست که ب چشم میاد

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    

خوبه شمارو پاگشا کردن .. ما ک جاریم عوض پاگشا کردن هنوز اومد پنج وعده خورد خونمون با شوهرش .. جالب اینه ظرفارم نمیشست . هنوزم ک هنوزه ما رنگ خونشونو ندیدیم بعد دوسال ... 

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  
2740

نظرم اینه یه مرغ شکم پر درست کن با یکم کباب حالا جوجه یا کوبیدن یا برگ (البته اگر میخوای چندمدل درست کنی)سالاد ماکارونی و سالاد فصل ام بزار با یه خوراک سبزیجات .یکمم ماست و ترشی برای کسی که میخواد خوراک سبزیجات بخوره.

فسنجون یا خورش خلال کرمانشاه عالیه کنتر اینا میتونی تهچین یا سالاد ماکارونی الویه یا هرچی که خواستی ...

اخه هر دوشسلیقه ایی هر کییه جور میخوره بعد این همه زحمتبکشی طرف بدش بیاد ما رفتیم خونه یه بنده خدا یه عالمه فسنجون ریختم قاشق اول خوردم انقدررر ترش بود حالم بد شد

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰

تو این اوضاع گرونی یه غذای پلویی و یه خورشت یا خوراک بزار یعنی میشه دو مدل غذا مثلا چلو ماهیچه با خوراکی ک مرغ داشته باشه یا مثلا مرغ شکم پر با رولت گوشت و بادمجون یا کباب با یه خورشت

یه سالاد 

یه دسر

نوشیدنی هم خودت دوغ و موهیتو درست کن بهتر از نوشابست فوقش لحظه اخر تو موهیتوت سودا بریز

کادایف هم وقت گیره ولی خوشمزست با چایی براشون بیار و میوه

دیگه بستشونه

یجوری رفتار کن که دفعه های بعدیت همش نخوای تو زحمت بیفتی چون انتظارشون میره بالا

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2706