2737
2734
عنوان

اولین بوسه همسرتون از کجا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 24406 بازدید | 117 پست
چرا کتابای مفید نمیخونی از اینایی که شخصیتت رو میسازه

کتاب مفید هم میخونم، مثلا بیشعوری رو خوندم، هنر ظریف بیخیالی رو خوندم، ملت عشق رو هم تازه دارم شروع میکنم بخونم. 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی خجالت نکشیدی

نه بدبختانه مدلم اینه

از همون اولش قابل کنترل نبودم😂😂😂

حالا زمان دوستی کار بدی باهاش نمی کردم رعایت می کردم همه چیو😂

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
2728
چرا عزیزم

کسی بهم یاد نداده شوهرمم یاد نداده البته تو فیلما مجرد بودم دیدم یا دارم اما هیچوقت نخواستم بگم ببین اینجوری لب میگیرن اخه میترسم بگه از کجا یاد گرفتی اگه همون اوایل میگفتم اونم میپرسید میگفتم خب مجردیم فیلم دیدم دیگه یاد گرفتم ولی الان بگم میگه چطور این همه سال یاد نداشتی الان یاد گرفتی دیگه همینجوری به غلط خودمون پیش میریم😁

2738
اولین بوسه ازپیشانیم بودهنوزم عمق وحرارتشوحس میکنم چون اول قبول نمیکردم زنش بشم زیادنمیشناختمش فقط ت ...

ای جان عزیزم منم شوهرم نمیخواستم ولی با همون بوسه پیشونی مهرش افتاد به دلم 

روز عقد بود .... فکر کن بوسه دهه شصتیای بدبخت ندید بدید .‌‌.. با تف و بغل محکم دست دور گردن و چشای ...

🤣🤣🤣🤣

به زمان بندی خدا ایمان داشته باش🌍🤍(میشه برام  حتی شده یه صلوات بفرستی و از ته دلت بخوای خدا حاجتم بده؟!❤)
2706