2737
2739

🥺🥺🥺چیکار کنم دوستان چی بزنم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو آرابشگاه پاکسازی کن

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
2731

صورتتونو با چی میشوری

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2740
ضد آفتاب چی میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟

ضد افتابم پیکسله

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

به زدن نیست به داخل بدنه باید ببینی کدوم ویتامین کمه یا کبدت شاید مشکل ذداره 

اول باید پاکسازی بشه بدنت بعدش

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
ماسک طبیعی بگم میزنی؟

اره دورت بگردم

۸ لیوان آب 

روتین پوستی 

خواب منظم

مصرف میوه و سبزیجات زیاد و کم کردن قند و چربی و فست فود ها 

هفته ای یکبار اسکراب چه خانگی چه داروخانه ای ولی مخصوص پوست  و ضد آفتاب فراموش نشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706