2752
2734

بنظرتون الان تا صبح ک بیدار میشه ردش بهتر میشه 

فردا بگم بهش سوخته یا امشب بگم ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یاخمیردندون یا رب گوجه بزن بهش ردشازبین میره

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه چشامو ببندم واین سه ماه بگذره واون شب زایمان برسه ومن و گل دخترم سالم وسلامت بیایم خونه پیش بابایی...خدایاشکرت.لطفابرای امام زمان دورکعت نماز بخون وهرچی میخای ازشون طلب کن حاجتت رومیده

ناراخت نشو عزیزم ولی بشدت از چنین مردای اعصابم خورد میشه قدر نشناش نباشن ،و همه مسولیت بردن زن بندازن ،مگه اینکه ایشون دیده باشن شما زیاد ی خدای نکرده بیخیال هستید و مواظب بچع نباشید باعث شده باشه حساس شده باشه همسرتون

شوهر منم اوایل اینجوری بود یه بار نفهمید درو بست انگشت بچم موند لای در ،از اون موقع فهمید که طبیعیه یه وقتایی پیش میاد .باهاش صحبت کن بگو هممون این مشکلات برامون بوده و الان بزرگ شدیم

دایه مهربان تر از مادر سرش اومده 

اگر چیزی گفت بگو‌ تو که بیشتر از منی که نه ماه حملش کردم درد زایمان کشیدم شب تا صبح به پاش نشستم دلسوز ترنیستی پس سکوت کن 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
بچس دیگه ممکنه بخاطر بازیگوشی و شیطنت از این اتفاقا براش بیوفته تازه اول راهه شوهرت چرا باید خون ب پ ...

بخدا از ترسش امروز تو خونه ی مامانم خودمو زدم جیغ کشیدم قش‌ کردم الانم از استرس دل و روده م بهم ریخته خوابم نمیبره موندم چکار کنم الان ک بچه خوابه برم بگم یا فردا ظهر بگم

2706