2737
2734
عنوان

اولین بوسه همسرتون از کجا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 23042 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دستم 

تاریکی

پارک

من دوست دارم برم همونجاییی که آنه در قصه هاش بود شایدم الان باشم … با یک صلوات و حمد قشنگت برای رسیدن به آرزوهام بهم انرژی مثبت بده و منو راهی سفر کن و منم ندیده دوستت دارم و میگم انشاالله آرزوهات زود زود برسی البته صلاح باشه…. یادتم باشه چیزی به زور از خدا نخواه وگرنه ….
مطمینی بهش تجاوز نکردی😂

نهه😂😂😂

ولی یه دوره بود اوایل دوستیمون پاشو عمل کرده بود تازه میتونس راه بره😂من ذوق کردم پریدم گردنشو گرفتم تو خیابون دانشگامون اونم😐

بدبخت هی سرخ و سفید میشد از خجالت و درد نمیتونس چیزی بگه🤣

یه دور دیگه از دست من چلاق شد اون شب😂😂

سنگینم بودم اون زمان ۶۰ کیلو رو داشتم🤦‍♀️🤦‍♀️

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
2738

تو ماشین بودیم اومد لپم و ببوسه من هول شدم برگشتم سمتش لب تو لب شدیم

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
بوش تو دماغم مونده 

میفهمم😂

داداشم بعد ۱۲سال قهر، شب عروسیم اومد تو سالن. اومدیم رو بوسی کنیم انقد دهنش بو پیاز میداد ک هیچ وقت یادم نمیره🤣🤢

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
😂 وای  من که شب اول تا صب فیلم بازی کردم اون هی فکر میکرد خوابم یواشکی یه کارایی میکرد الان ف ...

آخی..

دوران شیرینی بود..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴