2733
2734
عنوان

خیلیی پوستم کدر شده چیکار کنم تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 27 پست
میگن نماز شب پوست رو روشن میکنه

دقیقا لیاقت میخواد

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
بخور نعنا و ماسک عسل و قهوه روش کنندکی خیلی بالایی دارند.فیشیال هم برو ی دوره خیلی خوبه

تاحالا فیشیال نرفتم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا جواب نمیدی میگم صورتتونو با چی میشوری 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
اره دورت بگردم

قربونت بشم خدانکنه

اول لایه برداری کن با شیر و گلاب 

یه هفته ی روزدرمیونم بزنی ب صورتت کافیه 

بعد از لایه برداری، تو هفته سه بار سفیده تخم مرغ و ابلیمو بزن به صورتت بعد دستمالو ک دولاست یه لا کن بزار رو صورتت دوباره روش مواد بزن بزار نیم ساعت بمونه خشک شه بعد با اب خنک بشور

از آلوورا، گلاب،خیار و یخ هم استفاده کن

بعد هر ماسکم مرطوب کننده بزن

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)

قلیون که نمیکشی؟چون قلیون خیلی پوست رو کدر میکنه اگه میکشی کمترش کن و کم کم کنارش بزار

از سفیداب و گلابم استفاده کن تو هر حموم بمال ب صورتت تا کامل تمیز شه و لایه برداری بشه

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
قلیون که نمیکشی؟چون قلیون خیلی پوست رو کدر میکنه اگه میکشی کمترش کن و کم کم کنارش بزار از سفیداب و ...

نه عزیزم قلیون چی🤣

چرا جواب نمیدی میگم صورتتونو با چی میشوری 

عزیزم با شوینده ک اصلا خوب نیست مدتیه کار خاصی نمیکنم

قربونت بشم خدانکنه اول لایه برداری کن با شیر و گلاب  یه هفته ی روزدرمیونم بزنی ب صورتت کافیه& ...

ممنونم زیباااا

عزیزم با شوینده ک اصلا خوب نیست مدتیه کار خاصی نمیکنم

منم ی مدت اینجوری شده بود پوستم کدر اگر دوستت چربه فوم شستشو بگیر روزی دوبار پوستتتو بشور اگر خشکه ژل شستشو از داروخونه بگیر با اون روزی دوبار صبح و شب پوستتو بشور 

و آبرسان مخصوص پوستتم بخر

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
منم ی مدت اینجوری شده بود پوستم کدر اگر دوستت چربه فوم شستشو بگیر روزی دوبار پوستتتو بشور اگر خشکه ژ ...

ممنونم عزیزم