2733
2739
عنوان

اولین بوسه همسرتون از کجا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 26030 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نامزد بودیم ساعت دوازه نیم شب وقتی دیدم عمم خوابه دزدکی رفتم تو اتاقش منتظر ایستاده بود یهو دویدم تو بغلش همدیگه رو بوسیدیم بعد دوباره برگشتم کنار عمم خوابیدم😂😂😂

و خدایی ک ب شدددددددت کافیست  
تاپیک بوی پیازو بخون از سرت میپره😂😂😂😂

آخه رمان هم زیاد می خونم کلا هر پسری رو میبینم یه جوری میشم. 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"

دستمو تو ماشین اورد بالا بوسید. دوست بودیم. به بار بعدش بعد افطار رفتیم پارک خیلی خلوت بود. دیدم هی داره سرک میکشه گفتم چشه این. یهو سرمو اورد جلو لبمو بوسید. هنگ کردم. الانم شوهرمه البته

منمم🖐 چاره ای نیسسس فعلا بیا تجربه جمع کنیم

هعی، به امید روزی که شاهزادمون با اسب سفیدش بیاد دستمونو ببوسه، الهی آمیننننننننننننن

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
منم همینطور ولی وقتی میخواست پیشونیمو ببوسه کله هامون شتلق خورد به هم🤣

😂 وای 

من که شب اول تا صب فیلم بازی کردم اون هی فکر میکرد خوابم یواشکی یه کارایی میکرد الان فکر میکنم خندم میگیره