2733
2739
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 805470 بازدید | 2900 پست
من ۱۵سال شایدم‌کمترم‌بودخیلی عاشق هندیابودم من ودخترخالم‌میرفتیم سنگهای لباسمون‌رابازمیکردیم‌باچسب ب ...

حالا چرا تو جوی آب   

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

😂👋🏻 خدا نکشتت

زیاده وای الان هیچی یادم نمیاد

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لعنتی اخه کلی هم عکس مونده از اون دوران 😂😂😂

بدیش اینه همه ی عکسای اون موقعمون دست کل فامیله🤐😂

ولی عکسای الانمون اونقدر به فامیل نفوذ نمیکنه

عشق معجزه ی لذت بردن از بدوخوب دنیاست♥️
2740
اینی ک میخوام بگم سوتی عمم پیش منه... عمم از شهرستان اومده بود خونمون ی هفته بمونه شب ساعت2 بود من ...

😂

😂😂

😂😂😂

😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

😂😂😂

😂😂

😂

گوزیده طلبکارم هست

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
یبار تو خیابون یکی شیرینی نذری پخش میکرد  تا خواستم بردارم یارو سینی رو  ناخودآگاه کشید بط ...

تو روبوسی هام این اتفاق افتادههه 

همینطور گردن دراز موندم طرف راهشو گرفت رفت😆

🦦🔥

یکاری کرده بودم زیر ناخن شصتم خیلی کثیف بود(مربوط به ارایش بود ولی فک میکردی چرکه)بعدش رفتم مغازه خرید کردم  موقعی که اومدم کارتو پس بگیرم یهو مغازه دار که خیلییییم پسر باکلاسی بود یهو چشمش خورد به انگشتم با کلی تاسف نگام کرد ، دیگه اون مغازه نرفتم 

واااای رقصیدنم در بله برونم دلم میخاد خودمو خفه کنم وقتی فیلمارو میبینم انگار این جوگیرا ک وحشی شدن رقصیدم😭

شوهرم همش مسخرم میکنه🤣🤣🤣میگ از شدت خوشحالی جوگیر شده بودی 🤣🤣🤣😭ای خدااااا بگو دختر چتهههه قشنگ آروم برقص

الهی خوشبختی کنار  عشقم تاابد..    

ی بارم داشتم با شوهرم ک دوست پسرم بود حرف میزدم بابام اومد تو اتاق از ترس ک نفهمه گوشیو برعکس گذاشتم رو قالی یهو بابامم ی گوز بلند زد...🥲💔من ماندم و تلفنی ک هنوز قطع نشده بود وخنده های بابام و آبروی از دست رفته...🥲و بابایی ک هنوزم نمیدونه همچین سوتی داده و خبر نداره 🥲🤣

الهی خوشبختی کنار  عشقم تاابد..    
2706