2752
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 807121 بازدید | 2900 پست

منم کلاس سوم بودم داداشم کنکور قبول شده یود زنگ زدم خالم که خبر بدم گفتم وای خاله مزدگانی بده

همش میگفت چی بدممممم؟؟؟

من باز می گفتم مزدگانی

تو نگو از اونو رو بلندگوعه صدای تلفن عابروم رفت پیش همه

هروقت شوهر خالم میبینتم میگه بیا مزززززدگانی بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه خواهرشوهرم فیلم پایتختو خیلی دوست داره یه بار جلو خواهرشورام داشتم براش شعر بابا پنجعلی را میخوندم میخواستم بگم باریک الله مرد با خدا باریک الله .گفتم باریک الله مرد ...طلا باریک الله .🙈🙉دیگه همون لحظه خفه شدم وهیچی نگفتم 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
وای محرم رفته بودیم خونه زن داییم  هوا خیلی گرم بود من رفتم لباسمو عوض کنم تو اتاق  یهو ...

این خیلی بده         

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731

چند سال پیش با اولین دوست پسرم قرار اول و گذاشتیم تو یه پارک جنگلی لب ارتفاع نشستیم دوستش هم اونور نگهبانی میداد یه لحظه دوستش اومد به شوخی گفت گشت اومد مامور اومد منو میگی 

از بالای دره پریدم اومدم پایین همه لباسام جر خورد دستم در رفت 

الان به فکرش میفتم میخوام خودمو بکشم خخخخح

من بچه بودم ۶ ۷ ساله خیلی ببخشید یهو شکمم صدا داد(گ..ز)  مامان بزرگم یهو زد زیر خنده یهو خودشو ...

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
یه روزم برا استخدام تو کار برا یه مغازه ای ۱۶ سالم بود یه لباس طوری پوشیده بودم بدون لباس زیر بعد نش ...

آخه چـــــــــــــــــــــرا   

یبارباداداشم داشتم شوخی میکردم یهو من رفتم تو اتاق دررو بستم نگو کله داداشم لای در بود منم دیدم بسته نمیشه هی باز میکردم محکمترمیبستم بعد 5 بار نگاه لای در کردم دیدم داداشمه اون هی داد میزد لباسم گیرکرده بود تو دستگیره در من توجه نمیکردم...... خیلی از این فاصله نگرفته بودتقریبا 4 روز بازم تو بازی زدم بیچاره رو ناقص کردم آنچنان لگدی به نقطه ضعفش زدم که نگو

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
خیلی عجله ای با جوراب از شونصد جا پاره رفتم دکتر،دکتر هم گفت بخواب رو تخت کفشاتو در بیار . من هی پام ...

.

حتا دوس ندارم دربارش صجبت کنم سرم داغ میشه😂

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم

مال 10 سال پیشه

وسط سالن توی دانشکده جلوی آبسردکن آب ریخته بود پامو که گذاشتم لیز خوردم یه پام سمت چپ رفت یه پام سمت راست مثل این ورزشکارا که 90 درجه باز میکنن حالا چادری ام بودم 

یچیز سیاه پهن شده بود اون وسط

سالن پر از دختر و پسر...:)))))

سلام بر آن‌ها که روزگار بر آن‌ها سخت گرفت، اما آن‌ها بر هیچکس سخت نگرفتند🌱
یه بارم که ما مستاجر بودیم طبقه بالا صاحب خونه زندگی میکرد پایین مابودیم دخترشو کتک میزد منم باردارب ...

اوه نه

معلومه که نه چن بار بدون سلام دادن از کنارم ردشد منم دیگه ازچشمم افتاد دیدم اصلا اون همه خوبی من به ...

خیلی بی ادبه

یکی برسع بع دادم دلمو بع یکی دادم از خوبای روزگاره مثل اونو کسی ندارع😌 اون توی دلارامم😻💘🍯 ........دلبرم هم توی دلبراماوحشی هم نفسی هم دلبر🙈❤.....تخسمم😝توی نگینم خیلی دوستت دالم🫂🤍.......یکتایی هم عشق منه😚💛
2706