2737
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803462 بازدید | 2900 پست

وای محرم رفته بودیم خونه زن داییم 

هوا خیلی گرم بود من رفتم لباسمو عوض کنم تو اتاق 

یهو پسرداییم که ۴ ۵ سالشه اومد گفت عههه توام زیربغلت ریش داره واااای نمیدونی که مامان منم ریش داره یا ابوالفضل 

وای من فقط میخواستم بمیرم انقد شلوغ بود همه فامیلا بودن بعد رفت تو جمع گفت منم بزرگ شم عین ( اسممو گفت) زیر بغلم ریش در میاره؟ همه خندیدن من میخواستم گاو شم 

انرژی مثبت برای شما که این رو می بینی . حال خوب برات میخوام .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه بودم ۶ ۷ ساله خیلی ببخشید یهو شکمم صدا داد(گ..ز)  مامان بزرگم یهو زد زیر خنده یهو خودشو خیس کرد خنده اش به گریه تبدیل شد نصف شبی رفت حموم منم تو دلم به اون خندیدم😁

دیدی داری موزیکِ مورد علاقتو گوش میدی بعد جاهای قشنگشو هی برمی‌گردونی عقب دوباره گوش می‌کنی؟ای‌کاش میشد این‌کارو با زندگیمونم بکنیم
رقصیدنم تو عروسی خواهرم  وایییی  لباسم  یاعلییییی شنیون و آرایش زشت.چقدرم منت گذا ...

من موهام کوتاه بود بعد عروسی کل دعوت میشدیم مامانم اکلیل طلایی و نقره ای میریخت رو سرم بعد یه کمم به گونم میزد 😂😂😂 چه قدر تباه بودیم خوبه از مد افتاد 😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2731
2740
بعد رفته بودیم شمال من عین عقب مونده ها ۰شلوارمو در اوردم با تونیک (تا زانوم بود)رفتم تو آب یک خر کی ...

😂😂😂

کنم هر شب دعایی کز دلم بیرون رود مهرت ، ولی آهسته میگویم الهی بی اثر باشد :)🪄❤/ istp

امروز رفتم مغازه گفتم این بستنی ها چنده گفت دوازده گفتم دوتا بدین گفت از کدوم گفتم از اون یکی ها 😂😂😂😂

یعنی داشتم آب میشدم 😂😂😂

یه بارم بچه بودم از زیر کرسی پای یه پسر فامیلمون رو گاز گرفتم ۲😂😂😂😂😂

عروسی عمم فکر کنم ۱۴،۱۳سالم بود‌یه پیراهن تنم‌کردم‌تا بالای زانو‌بعذ مثل خنگا روسری پوشیدم‌موهاامم‌ه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣خودت فیلمو از عمت بگیر بترکون

هرسال نااگاهانه از سالروز مرگ خود عبور میکنیم....

کاش سوتی ها تو بچگی تموم میشد من الانم بعضی وقتا سوتی هایی میدم که دلم میخواد بمیرم 😂😂😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

برا عروسی یکی از اقوام ( 13 سالم بود) مانتوی سبز سیدی پوشیده بودم با شلوار زرشکی خالخالی و دمپا گشاد و شال صورتی جیغ 

خدای ست کردن بودم اصلا ..

کنم هر شب دعایی کز دلم بیرون رود مهرت ، ولی آهسته میگویم الهی بی اثر باشد :)🪄❤/ istp