2752
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 807717 بازدید | 2900 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هعی خواهر داغ دلمو تازه کردی🥴 من تازه نامزد بودم خیلی زود زود منو دعوت میکردن خانواده شوهرم خونشون ...

مثل من که برای مادرشوهرم کادو گرفتم وقتی بهش دادم نمیدونستم چی بگم یهو گفتم دست شما درد نکنه 😏

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2731

ترم اول دانشگاه توی سایت پامو دراز کردم رو میز و کتاب گذاشتم رو صورتم تا استاد بیاد ی چرت بزنم رفیقامم همه بودن

پنج دقیقه نشد ک بیهوش شدم یهو دیدم یکی میگه خانوم پاتو بردار😐 فک کردم از بچه هاس مثلا خواستم قلدر بازی در بیارم گفتم نکن بابا 😒همزمانم لنگمو تا هوا اوردم بالا بعد گذاشتم دوباره سر جاش 🙈

یهو دیدم همون صدا گف خیلی خوابتون میاد مجبور نیسی بیایی سر کلاس 🤨

یهو سیخ نشستم دیدم اوه اوه استاده 😡

رفیقامم هر هر میخندیدن ته کلاس بهم نگو تا استاد اومده اینا رفتن ته کلاس مرتب نشستن من اون جلو جلو درااااااز 

خدایا هنوز یادم میاد خجالت میکشم 😓😓

۸ سالم بود شب همه پای تلوزیون منم داشتم برگه امتحانم نگاه میکردم داداشم ۴ سالش بود اینو ازم میخواست منم بلند شدم برگه رو گرفتم بالا نتونه ازم بگیره شلوارمو کشید پایین اقا من سریع نشیتم هر چی شلوارمو میکشیدم خشتکش به زانوم گیر گرده بود بالا نمیومد

یه روزم برا استخدام تو کار برا یه مغازه ای ۱۶ سالم بود یه لباس طوری پوشیده بودم بدون لباس زیر بعد نش ...

خب که چی میبینی کسی محلت نمیده دوباره میزاری پستت خوشت اومد اونجاتو دیده🤮🤮😑

هرکسی که امضامو میبینه برای شفای پسرم صلوات بفرسته دعا کنید تاپسرم زودی خوب بشه❤❤❤
من تو این سن از رقص نفرت دارم نفرت ینییی😂😂 بعد وقتی ۱۰ سالم بود رفته بودیم عروسی فامیل دورمون من ...

وای😭😭😭😭😂😂😂 منم عروسی یکی از فامیل دور اینقدر رقصیدم تو فیلمشون هم هستم 😐😐 الان همین چند روز پیش یکی از پسراش اومد خواستگاری منم جواب منفی دادم 😂😂😂 همش میگم یا خدا نره فیلم عروسی داداشاش نگاه کنه آبروم بره 🙄

من تازه عقد کرده بودم بعد  موبوگرام نصب کردم اونم نمیدونم چه مرگش بود همه مخاطبانو که شامل برادرشوهرامم میشد عضو کانال صیغه کردم یعنی خود برنامه نمیدونم ویروسی بود چی بود خلاصه ببینین تصویری که خانواده شوهر با ورودم داشتن چی یود

2706