2733
2739
عنوان

آزمایش بعد غربالگری اولم مثبت شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5326 بازدید | 128 پست
اره خوب آدم این همه هزینه میکنه حتما باید آزمایشگاه معتبر باشه. من اصلا غربالگری ندادم سونو آن تی رف ...

اره دیگه وقتی امینو یا سلفری میدی غربالای دوم منتفی میشه

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
اها خب شما تجربه یه بارداری پر ریسک داشتید قبلا براهمون قبول کردن. انشالله کوچولوهاتون همیشه سالم ...

آره من پیش متخصص مادران پرخطر تحت نظر بودم خیلی سخت میگرفت ولی خیلی راضی بودم چون تجربه بدی داشتم حاضر بودم هرکاری لازمه انحام بدم که مطمین بشم سالمه  

ممنون عزیزم همینطور برای شما 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم تو ازمایش برام خطر زد رفتم سلفری دادم ۲ سال پیش ۲.۵ ملیون شده سالم بود بچم خداروشکر 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2728
آره من پیش متخصص مادران پرخطر تحت نظر بودم خیلی سخت میگرفت ولی خیلی راضی بودم چون تجربه بدی داشتم حا ...

🥰🥰🥰🥰

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
دوستان محترمی که میخواین این مامان عزیز رو دلداری بدید و میگید هیچی نیست  حق با شماست احتمالش ...

کاملا باهاتون موافقم،اینجا هزینه بشه دیگه هم خیال مادر راحت میشه وهم اینکه خدای نکرده بعدها مجبور نمیشه چندین برابر این پول روخرج کنه دستشم به جایی بند نباشه،خدا به همه بچه ی سالم عطا کنه و آزمایشگاهها و سنوگرافیا هم انقدر پیشرفته بشن ک درصد خطاشون ب صفربرسه 

عزیزم انشــــــــــاءالله بحق خانوم فاطمه زهرا (س) به زودی دامنت سبز بشه با یه بچه سالم و صالح انشـ ...

ممنونم.ان شاالله ک خداوند دعای شما رو در حقم روا کنه.الهی آمین

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
حالا که گذشته دیگه بهش فکر نکن انشالله سالمه استرس بیشتر از پا درت میاره. معمولا این لکه ها و سوراخه ...

آره ولی از کجا مطمعن شم که اگر رفته باشه بچع هم سالمه،این لکه ها اگر تو هفته های بالاتر ناپدید بشن به معنای سالم بودن بچه هست؟؟؟

2738

عدد آنتی خواهرم ۲هست ولی آزمایش انتی نداده بنظرتون ۲خطرناکه؟میتونه الان که ۲۰هفتس بده؟

واین که شما بنظرم ساغری رو‌بده همسایمون نداده بچش الان سندروم داون داره و پشیمونه 

بله بیمه هم شامل نمیشه

بیمه شامل میشه کدوم شهری؟ اگر تهرانی برو دنا 

میشه ۲۷۰۰ با بیمه 

ولی حتما برو عدد ان تی من ۱.۰۱ بود ولی تو انومالی خودش نشون داد

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
بینی بچه هم کامل مشخص بود فک کنم ان بی شد ۳.۷

اسی من غربالگری دوم سندروم داون  احتمال ۱ به ۱۷۳ بود 

رفتم آمینو سنتز 

جوابشم ۱۰ روز طول کشید که ۱۰۰ بار مردمو زنده شدم تا جوابش اومد 

روزیم که رفتم برا جواب آمینو 

جواب همه ی کسایی که اونجا بودیم  سالم بود خداروشکر 

خدایا شکرتتتتتتت 
آره ولی از کجا مطمعن شم که اگر رفته باشه بچع هم سالمه،این لکه ها اگر تو هفته های بالاتر ناپدید بشن ب ...

والا من تخصص ندارم تو این زمینه که بتونم راهنماییت کنم ولی طبق تجربه اطرافیانم بله . مثلا دوستم کیست تو سر جنین بود ولی تو هفته های بالاتر از بین رفته بود یا مثلا دختر عموی قلب بچش سوراخ داشت بعد تولد از بین رفته بود یا بچه خواهر شوهرم ورم شدید کلیه داشت بعد تولد کم کم از بین رفت. انشالله واسه بچه ی شمام همینطور باشه

والا من تخصص ندارم تو این زمینه که بتونم راهنماییت کنم ولی طبق تجربه اطرافیانم بله . مثلا دوستم کیست ...

مال دوستتون که کیست داشتن و دخترعموتون که قلب سوراخ بود سلفری دادن؟

عدد آنتی خواهرم ۲هست ولی آزمایش انتی نداده بنظرتون ۲خطرناکه؟میتونه الان که ۲۰هفتس بده؟ واین که شما ...

فکر کنم بالای ۲و نیم خطرناکه. انومالی ۱۸ هفتگی نرفته؟ 

مال دوستتون که کیست داشتن و دخترعموتون که قلب سوراخ بود سلفری دادن؟

دخر عموم نه. ولی دوستم دکتر گفت حتما باید سلفری بده اونم انجام داد خداروشکر مشکلی نبود

2706