2737
2734
عنوان

آزمایش بعد غربالگری اولم مثبت شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5386 بازدید | 128 پست
من امینو دادم و اصلا استراحت مطلق نبودم فقط ۱۲ساعت نیاز به مراقبت هست چون ریسک پارگی کیسه اب داره ...

۱۰۰درصد جوابش درسته ولی سلفری ۹۸ درصد

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دی ام ای بچه رو بررسی می کنند

عزیزم تو این سایت پر از کسانیه که انواع آرمایش و سونو رو رفتن و بهشون گفتن بچه فلانه! 

نگه داشتن بخاطر اینکه هدیه خدا بوده و بچه هم سالم بوده

پایان شب سیه سفید است
2728
سلام غربالگری اولتون ریسکش متوسط بود یا پر خطر؟

فک کنم متوسطه

نمی دونم چه جوری باید عکس پست کنم

سندروم پایین نمودار زده یک به نود و یک

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
دی ام ای بچه رو بررسی می کنند

عزیزم به منم تو غربالگری اولم گفتن بچه مشکل داره یه جا رفتم یه آزمایشی نوشتن هزینش ۳ تومن بود یک سال پیش . رفتم پیش متخصص غربالگریمو دید گفت نمیخواد بری آزمایش بدی وایسا تا غربالگری دوم منم منتظر موندم تا غربالگری دوم . هیچ مشکلی هم نداشت

روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت🖤🖤
به خاطر هزینش نرفتی؟

بله

بیمه هم شامل نمیشه

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
2740
اوووو ول کنید این سونوهای چرتو چقد بچها رو گفتن مشکل داره فلانه دنیا اومدن سالم بود.حتی بچه خودم و ...

منم طب سنتی و اسلامی و بیشتر میپذیرم.ولی ایا برا اندومتریوز ک ناباروری اورده راهی داره؟

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
چقدرم بچهای سالم رو الکی الکی سقط کردن

بله دقییییییقا

اون دنیا کلی بچه یقشون رو میگیرن ک حق زندگی رو از‌شون سلب کردن 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
من امینو دادم و اصلا استراحت مطلق نبودم فقط ۱۲ساعت نیاز به مراقبت هست چون ریسک پارگی کیسه اب داره ...

خوب آمینو ریسک داره ولی سلفری هیچ خطری واسه مادر و جنین نداره. حتما ایشون چون دکتر دیده سونو نرماله نیازی به امینوسنتز ندیده

چرا سلفری نوشته باید مستقیما امینوسنتز مینوشت که اگه خدای نکرده مشکلی بود باهمون جواب پزشک قانونی نامه بده برای اینکه چندبار پول بگیرن هی لقمه ذو دور سرشون میچرخونن 

ببین غربالگری خطا داره اونم سی درصد از روی سن خودت و بتا و چندتا فاکتور دیگه میگه ریسک داری یا نه الان فقط اعلام ریسک کردن نگفتن مشکل داره ممکنه تو آمینو همه چی نرمال باشه ممکن هم هست نباشه خودت ببین میصرفه تا اخر بارداری بخاطر پول استرس بکشی یا بعد تولد متوجه مشکل بشی دیگه کاری ازت برنیاد 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بهت اطمینان میدم بچت سالم عدد آن تی خداروشکر پایینه نگران نباش ولی کاش بتونی سلفری رو انجام بدی خیال ...

بینی بچه هم کامل مشخص بود فک کنم ان بی شد ۳.۷