2737
2739
عنوان

آزمایش بعد غربالگری اولم مثبت شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5386 بازدید | 128 پست

اسی حتما برو

هزینش هرقدم بشه شده قرض کن یا چیزی بفروش ولی خیلی مهمه.عوضش از سلامت بچه مطمئن میشی.

یه چیزی هست که شک کردن.بهتره بررسی بشه.

ایشالا که سالمه بچه ولی بهتره پیگیری کنی حتما که خیالت راحت بشه و استرس نکشی

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
اسی من غربالگری دوم سندروم داون  احتمال ۱ به ۱۷۳ بود  رفتم آمینو سنتز  جوابشم ۱۰ رو ...

شکرخدا عزیزم

منم امروز پول جور کردم رفتم شب و روز نداشتم الانم مضطرب ولی توکل بخدا هرچی مصلحته

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنم سالمه  بسپر به خدا

ان شالله عزیزم

ممنون لطفتم🙏🙏

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
2728

من ۴ سال پیش عین شماریسک سندروم داون و برام بالا زدن تو ازمایش یعنی بگم مردم و زنده شدم از ترس اخر رفتم ازمایشگاه  نیلو ازمایش امینوسنتز دادم متوجه شدم خداروشکر سالمه

شماهم نگران نباشید و حتما و حتما این ازمایشو بدید تا خدایی نکرده یه عمر پشیمون نباشید

ببخشید کدوم ازمایشگاه گفته ۴/۵ چون من دوباره باردارم و سری قبل هم بهم ریسک داده بودن احساس میکنم این سری هم باید برم لطفا اسم ازمایشگاه و بگید کجا بهتون این قیمتگفتن به نظرم خیلی خوب گفته چون من ۴ سال پیش ۲۶۰۰ داده بودم واسه امینوسنتز

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
من ۴ سال پیش عین شماریسک سندروم داون و برام بالا زدن تو ازمایش یعنی بگم مردم و زنده شدم از ترس اخر ر ...

اگه تهران هستی برو محب یاس هم دقیقه 

هم قیمتش مناسبه من سال ۹۶ رفتم ۵۰۰ هزار تومن شد 

خدایا شکرتتتتتتت 
اگه تهران هستی برو محب یاس هم دقیقه  هم قیمتش مناسبه من سال ۹۶ رفتم ۵۰۰ هزار تومن شد

مرسی عزیزم🙏🙏🙏

من دکتر فعلا بهم نگفته ۷هفتمه اما چون سری قبلی تو بارداریم ازمایشم پر ریسک بود خودم احتمال میدم این سری هم منو بفرستن ،ممنون که گفتی حالا من همون سال ۹۶ رفتم نیلو ۱۶۰۰ داده بودم 

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
مرسی عزیزم🙏🙏🙏  من دکتر فعلا بهم نگفته ۷هفتمه اما چون سری قبلی تو بارداریم ازمایشم پر ریسک ب ...

خواهش میکنم عزیزم 

ان شاءالله اصلا لازم نمیشه 

نی نی به سلامتی به دنیا میاد🌹

خدایا شکرتتتتتتت 
2740
من ۴ سال پیش عین شماریسک سندروم داون و برام بالا زدن تو ازمایش یعنی بگم مردم و زنده شدم از ترس اخر ر ...

ممنون عزیزم

آزمایشگاه رازی رشت

قیمتش شد ۴ میلیون سیصدو چهل و پنج