2737
2739

سلام دوستان من تو آزمایش غربالگری اول برام خطر سندرم داو زدند 

دیروز رفتم دکتر برام سلفری نوشتن رفتم آزمایشگاه هزینش شد ۴.۵ میلیون نتونستم آزمایش بدم

به نظرتون دوباره برم غربالگری اول و آزمایش و تکرار کنم شاید این بار خطر پایین بزنه 

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
سلفری چیه؟

دی ام ای بچه رو بررسی می کنند

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جانم قبل زایمان تا میتونی پول خرج کن برای اطمینان از سلامت فرزند....نمیدونی درد بیماری و ناراحتی فرزند متولد شده رو دیدن چه زجری داره...از پا درت میاره

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        
2740

نه دیگه همون سل فری رو بده مطمئن تره چرا نتونستی ازمایش بدی؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

مگه آزمایشگاه معتبر نرفتی؟ بعید میدونم تکرار لازم باشه شما باید یا سفری بدی یا امینوسنتز ولی به احتمال زیاد مشکلی نیست سونو از آزمایش اهمیتش بیشتره و دقیق تره. عدد آن تی چند بود تو سونو؟

ریسک غربالگری اولت خیلی بالاس؟

خدا ازشون نگذره الهی فقط بلدن استرس به جون مادر بندازن با این هزینه ها همشم میگن فرزند آوری نترس عزیزم خیلی از این غربالگری ها که ریسک میزنن اشتباه و بچه سالمه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

شنیدم برا خیلیا این اشتباه میشه وقتی که ازمایشش رو میدن میگه که سالم هست

ازمایشش همونه که سوزن رو میکنم داخل شکم تا برسه به بچه؟

ناراحت نباش عزیزم توکل کن به خدا زنعموی من ناخاسته بارداررشده میگه سپردمش به خدا حتی سونوی ان تی هم نرفته البته زنعموم مشکل افسردگی داره ولی خب در کل میگم بعنی نگران نباش 

اگه وقت داری غربالگری رو تکرار کن‌

برو یه سونوگرافی دیگه

نگو هم که مشکل بوده

ابجیم توی ۱۶ هفته تکرار کرد خدا را شکر بچه ش هیچ مشکلی نداشت،الان هم فاطمه گلی ۴ سالشه

اول خدا           اخر خدا