2733
2739
عنوان

آزمایش بعد غربالگری اولم مثبت شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5386 بازدید | 128 پست
سلام تا جواب غربال نباشه تست امینو گرفته نمیشه که چطور دادید؟

خودم به دکتر گفتم من نمیخوام آزمایش غربالگری بدم چون تجربه داشتم و بهش اعتماد نداشتم ( من و همسرم ازمایش ژنتیکمون سالم بود نسبت فامیلی نداریم خویشاوند بیمار هم نداریم ولی بچمون یه سندروم خیلی نادر داشت تو دوتا ازمایش غربالگری هم گفتن بچه سالمه و بدون مشکل ولی بعد تولد تشخیص سندروم دادن و پونزده روزگی فوت کرد) بخاطر همین به دکتر گفتم من پول الکی به آزمایش مزخرف نمیدم مستقیم آمینو بنویس و قبول کرد براشون که مهم نیست پولشو میگیرن و خداروشکر دخترم سالم بود منظورم سونوی ان تی نیستا ازمایش غربالگری 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بابا زیر نظر طبیب باشی طبیعی باردار میشی من خودم سقط مکرری بودم  با طب سنتی درمان کردم کسایی ...

کدوم شهری عزیزم

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
عدد آن تی ۱.۷

مال منم ۱.۷بود غربالگریم ریسک پایین زد اما آنومالی که رفتم تو قلبش لکه دیدن گفتن سلفری بدی خیالت راحت تره اما منم مشکل پول داشتم نتونستم انجامش بدم ولی استرس داره نابودم میکنه

عزیزم همه مثل شما نیستن که خیلیا هستن پول یه شب با شکم سیر خابیدن رو ندارن چه برسه به این هزینه های ...

منم هزینش برام زیاد بود سال ۹۸ پنج تومن هزینه کردم بابام هزینشو بهم قرض داد بعدش به عنوان هدیه تولد بچه بهم بخشید ولی انقد چشمم ترسیده بود حاضر بودم همه چیزمو خرج کنم که بچه ناسالم دنیا نیاد بچه بیمار داشتن بدترین درد یه خانوادست درمان هم نداره تا اخر باید سوخت و ساخت

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بله همینطوره ولی به نظرم اگه کسی هم انجام میده بره جای مطمین من خودم تو مطب بهترین پزشک مژنتیک مشه ...

اره خوب آدم این همه هزینه میکنه حتما باید آزمایشگاه معتبر باشه. من اصلا غربالگری ندادم سونو آن تی رفتم بعدشم مستقیم رفتم سلفری در عوضش دیگه غربالگری دومم نیاز نبود که بدم

2740
والاه اینا بیشتر به فکر جیب خودشونن من پیش دکتر خودم رفتم منو پاس داد به دکتر دیگه اون دکترم اصلا ...

به نظرم اگه راضی نیستی پزشکتو عوص کن

تو مشهد یه دکتر خیلی معروف برا این کار هست که خیلی مهارت داره

اگه مشهدی بگو ادرس بدم.

بعدم سونو رو بده ببین چی میشه

هنوز عجله نکن

استرسم نداشته باش

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
خدا پدرتو برات نگه داره كه دلت رو اروم كرد🌷🌷🌷

ممنون عزیزم خدا عزیزان شما رو هم براتون حفظ کنه 💐💐

مال منم ۱.۷بود غربالگریم ریسک پایین زد اما آنومالی که رفتم تو قلبش لکه دیدن گفتن سلفری بدی خیالت راح ...

حالا که گذشته دیگه بهش فکر نکن انشالله سالمه استرس بیشتر از پا درت میاره. معمولا این لکه ها و سوراخهای ریز قلب و کیست های مغز نین خود به خود تو هفته های بالاتر از بین میرن

خداروشکر.و منی ک همچنان در حسرت مادر شدن.دعام کنید دوستان

عزیزم انشــــــــــاءالله بحق خانوم فاطمه زهرا (س) به زودی دامنت سبز بشه با یه بچه سالم و صالح

انشــــــــــاءالله استارتر هم بچه شو صحیح و سالم بغل کنه

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
خودم به دکتر گفتم من نمیخوام آزمایش غربالگری بدم چون تجربه داشتم و بهش اعتماد نداشتم ( من و همسرم از ...

اها

خب شما تجربه یه بارداری پر ریسک داشتید قبلا

براهمون قبول کردن.

انشالله کوچولوهاتون همیشه سالم و تندرست باشن عزیزم

عزیزم خدا بیامرزه پدرتو اشکم در اومد چه حاملگی وحشتناکی

مرسی.

باردارا بخونن قدر بارداری اروم شونو بدونن.

الکی جوش نزنن