2737
2739
عنوان

آزمایش بعد غربالگری اولم مثبت شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5386 بازدید | 128 پست
شاید هم ولی کلا درصد جواب قطعی تو امینو بالاتره. منم سونوم درست بود ولی ازمایشم ریسکش بالابود. د ...

خداروشکر بچت سالمه. بله درصد خداشون خیلی بالاست مخصوصا تو ازمایشا. ولی نمیشه هم آدم انجام نده بعد خدایی نکرده یبچه مشکل دار به دنیا بیاد ی عمر خودش و بچش باید زجر بکشن. من هر کسو دیدم ازمایشش ریسک بالا بوده خداروشکر بچش سالم بوده به نظرم سونو خیلی دقیق تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشون مقصر بودن میتونستن برن پول خرج کنن مطمین بشن سالمه و نگهش دارن من خودم برای دخترم اصلا غربالگ ...

سلام

تا جواب غربال نباشه تست امینو گرفته نمیشه که

چطور دادید؟

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
2728
ی دکتر دارم امروز ویزیت شم ببینم چیه.رفتم مرکز ناباروری بهم گفتن جنین فریز کنم پنجاه بدم عمل اندومتر ...

بابا زیر نظر طبیب باشی طبیعی باردار میشی

من خودم سقط مکرری بودم 

با طب سنتی درمان کردم کسایی ک مشکل منو داشتن و رفتن به طب مدرن درمان کنن کارشون رسید ب کاشت ولی من خدا رو شکر ب وسیله طب سنتی باردار شدم وتا آخر بدون هیچ آمپول و شیاف ضدسقط خدا بچمو نگهداشت

درخواست بده شماره دوستم ک طبیب هست و کارش زنان و زایمان بهت بدم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
خودشون مقصر بودن میتونستن برن پول خرج کنن مطمین بشن سالمه و نگهش دارن من خودم برای دخترم اصلا غربالگ ...

عزیزم همه مثل شما نیستن که خیلیا هستن پول یه شب با شکم سیر خابیدن رو ندارن چه برسه به این هزینه های کمر شکن درسته که کسی که پول نداره بچه هم نیاره ولی هزینه هاشم خدایی خیلیا ندارن الان اسی بنده خداببین میگه بخاطر هزینش نتونستنه مگه درامدا در ماه چقد هست که ۵ تومنش بره سر یه ازمایش که اخرم معلوم بشه یچه سالم بوده

خداروشکر بچت سالمه. بله درصد خداشون خیلی بالاست مخصوصا تو ازمایشا. ولی نمیشه هم آدم انجام نده بعد خد ...

بله همینطوره

ولی به نظرم اگه کسی هم انجام میده بره جای مطمین

من خودم تو مطب بهترین پزشک مژنتیک مشهد انجام دادم.

ازمایشمم هماهنگ کردم با یه ازمایشگاه خصوصی و تخصصی فرستاد تهران برا رویان

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
من خودمم این مشکل داشتم خیلی اذیت شدم و همیشه دعا میکنم آغوش آرزومندان با بچه پر شه آن شالله

اصلا نگران نباش، بچه تو هیچ مشکلی نداره، خودم مثل تو بودم الکی پول دادم و آمینیو سنتز شدم و بچم سالم سالم بود، درصورتی ریسک داره که تو خانواده شما و شوهرتون همچین فردی وجود داشته باشه یا سنت خیلی بالا باشه، از مادر یا مادر شوهرت بپرس تا قبلیا همچین فردی تو خانواده هاشون بوده

2740
درصدتون چند بود؟ نظر پزشک ژنتیک چی بوده؟

والاه اینا بیشتر به فکر جیب خودشونن

من پیش دکتر خودم رفتم منو پاس داد به دکتر دیگه

اون دکترم اصلا حرف نمیزد چندتا نوچه نشسته این ور اونورش 

آنقدر بی تفاوت بود

من تازه رفته بودم سونو 

می خواستم دوباره سونو کنه  

به درخواست خودم سلفری نوشتن

اونم نمینوشت

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
اصلا نگران نباش، بچه تو هیچ مشکلی نداره، خودم مثل تو بودم الکی پول دادم و آمینیو سنتز شدم و بچم سالم ...

شما nt‌ات چند بود؟ چند سالت بود

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

واسه منم ریسک زده بود دکتر احمقم آزمایشامو تو شش ماه گفت باید بری آمینو ،منم بدون تجربه گفتم آمینو برا چی گفت ک اگه بچه مشکل داشت ختم حاملکی رو اعلام کنم😐رفتم برا آمینو مرکز هرچی نگاه آزمایشم کردن ریسک بالا ندیدن باجنددکتر و پروفسور واستاد تماس گرفتن اونا هم گفتن نیازی نیست ،منم اصرار ک ن باید بگیرین استرسم بالا بود آخرش یکی از اساتیدشون اومد باهامون حرف زد گفت دخترم من کارم اینه نیازی نداری برو خیالت راحت،،،،خدا ازشون راضی باشه وعمرشون پربرکت

اصلا نگران نباش، بچه تو هیچ مشکلی نداره، خودم مثل تو بودم الکی پول دادم و آمینیو سنتز شدم و بچم سالم ...

من سی سالمه

و شکرخدا نه تو خونواده خودم و نه خونواده شوهرم همچین چیزی نبوده

و ازدواجمون فامیلی نیست 

هفت پشت غریبه بودیم

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
بینی بچه هم کامل مشخص بود فک کنم ان بی شد ۳.۷

خوب دیگه عالیه چون تو ۱۲ هفته اصلا آن بی چک نمیشه اون ماله انومالیه که چک میکنن ولی واسه بچه شما همون ۱۲ هفته مشخص بوده. ولی بازم انجام بده سلفری رو. دوسته من تو سونو آن تی کیست تو سر جنین بود دکتر گفت باید بری سلفری بنده خدا دستش تنگ بود از ۱۰ نفر قرض گرفت رفت خداروشکر بچشم سالم بود

دوستان محترمی که میخواین این مامان عزیز رو دلداری بدید و میگید هیچی نیست 

حق با شماست احتمالش خیلی پایینه اما اگه خدای نکرده همون یک درصد دربیاد مادری میمونه با یه بچه خدای نکرده معلول و یک عمر سختی و فشار روحی و رنج

اگه ادم یه ۴ میلیون شده خرج کنه و خیالش راحت شه خیلی بهتر از یه عمر عذابه یه طفله معصومه

مگه ماها میریم چکاپ هممون مریصیم ؟ میریم که اگه خدای نکرده مشکلی بود جلوش رو بگیریم اگه نبود هم که الهی،شکر

دوست عزیزم شما حتما برو ان شاالله که به قول بچه ها نی نی عزیزتون سالم سالمه ولی خب اختمالات پزشکیه و به نفع خودتونه که انجامش بدید

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و در خانه تو نبود.
عزیزم همه مثل شما نیستن که خیلیا هستن پول یه شب با شکم سیر خابیدن رو ندارن چه برسه به این هزینه های ...

اگه معلوم بشه مشکل داره چی؟ یه بچه مشکل دار هزاران برابر بیشتر هزینه داره

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم