2737
2739
عنوان

یه چیزی مثل خوره افتاده تو وجودم

169 بازدید | 21 پست

شوهرم به دلایلی رفت برا خودش سر کتاب باز کرد. بعد بهش گفتن دو تا زن خواهی گرفت. و شوهر منم اومد اینو به شوخی به من گفت.

اما این موضوع روح و روان منو به هم ریخته طوری که دیشب اصلا نتونستم بخوابم.

از فکرش نمی تونم بیام بیرون.

لطفا بگید چکار کنم

شت😐😐😐

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

آروم باش بهش فکر نکن مردا کرم دارن همممممشون همیشه به شوخی اسم 2 زن رو میارن

نامزد من که دیگه میگه وسط سرم داره کچل میشه هرکی کچل شه 2 زن میگیزه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2740

این خرافات و بریز دور 

زندگیت و کن بر پایه عقل و منطق زندگی کنید و زندگی بسازید ن بر اساس  سر کتاب و ... یک مشت خرافات بی حساب و کتاب 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️
آروم باش بهش فکر نکن مردا کرم دارن همممممشون همیشه به شوخی اسم 2 زن رو میارن نامزد من که دیگه میگه ...

نه اصلا نمی خواست بگه از دهنش پرید. می دونه خوشم نمیاد اصلا شوخی نمی کنه در این باره . فقط روح و روان من به هم ریخته

2706