2752
2734
عنوان

یه چیزی مثل خوره افتاده تو وجودم

169 بازدید | 21 پست

شوهرم به دلایلی رفت برا خودش سر کتاب باز کرد. بعد بهش گفتن دو تا زن خواهی گرفت. و شوهر منم اومد اینو به شوخی به من گفت.

اما این موضوع روح و روان منو به هم ریخته طوری که دیشب اصلا نتونستم بخوابم.

از فکرش نمی تونم بیام بیرون.

لطفا بگید چکار کنم

شت😐😐😐

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

آروم باش بهش فکر نکن مردا کرم دارن همممممشون همیشه به شوخی اسم 2 زن رو میارن

نامزد من که دیگه میگه وسط سرم داره کچل میشه هرکی کچل شه 2 زن میگیزه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

این خرافات و بریز دور 

زندگیت و کن بر پایه عقل و منطق زندگی کنید و زندگی بسازید ن بر اساس  سر کتاب و ... یک مشت خرافات بی حساب و کتاب 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️
آروم باش بهش فکر نکن مردا کرم دارن همممممشون همیشه به شوخی اسم 2 زن رو میارن نامزد من که دیگه میگه ...

نه اصلا نمی خواست بگه از دهنش پرید. می دونه خوشم نمیاد اصلا شوخی نمی کنه در این باره . فقط روح و روان من به هم ریخته