2737
2739
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65786 بازدید | 1150 پست
ببخشید میشه بگید کی اومد که حالتون خوب شد اون اقا کی بودن؟

سلام

پدرم زنگ زدن درست یادم نیست ولی میدونم همش پیگیر دفتر آقای بهجت بودن

و اقایی که اومد از شاگردان اقای بهجت بود 

اسمشونم گفتن به کسی نگم رضایت ندارن.

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام پدرم زنگ زدن درست یادم نیست ولی میدونم همش پیگیر دفتر آقای بهجت بودن و اقایی که اومد از شاگرد ...

امیدوارم هم شما هم تمام کاربرهایی که چنین مریضی دارن به حق حضرت فاطمه شفا پیدا کنن.

چون حضرت فاطمه هم خانومن  میتونن حال خانومهایی مثل شماها رو درک کنن.

خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲
من سایه ها خیلی اذیتم نمیکردن اونی ک مثل ادم انگار گوشت استخوان اون اذیتم میکرد حتی وارد شدن ب بدنم ...

من دوباره خواستم بخوابم چشامو بستم دوباره فشار خیلی زیادی احساس کردم،  نمیدونم مثل اینکه برق بهت وصل کنن و برق بخواد خشکت کنه .ینی واقعا نمیتونستم تکون بخورم.نتونستم بخوابم.ولی یه خباثتی از اون تصویر احساس میکردم.. واقعا حس میکردم اون شیطانه.. اینو دقیقا حس میکردم و خیلی میترسیدم.صلوات فرستادم و چن ثانیه بعد همه چی درست شد..

2728
2740
ممنون، اگه زنگ بزنم دفترشون کمک میکنن الان؟

سلام..الان رو نمیدونم قضیه من مال 3سال پیشه

شما تماس بگیر ضرر  نمیکنی که

ان شاالله توکل بر خدا کنید و بعد تماس بگیرید هرچه پیش اومد رو خیر ببینید 

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻
سلام الهه عزیز میشه بیاین خصوصی پیام بدین. کارتون دارم

سلام..باشه عزیزجان  

@روناعشق    

@لالههههههههههههه    

امیدوارم هر دوتاتون هر چه زودتر شفا پیداکنین.

اما بنظرم از حضرت فاطمه کمک بخوایین.

هرچند شرایط شما فرق داره ولی چون منم طلسم داشتم با متوسل به حضرت فاطمه و دعا گرفتن تونستم باطلش کنم.

هرچند احساس میکنم که بازم طلسم داریم یا من یا شوهرم

خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲
2706