2733
2734
عنوان

الان چیکار کنم؟ میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 86 پست
این کار کاملا غلطه اگه سرد باشه شوهرش با خودش میگه درست فکر میکردم و رفتاراش از روی ترحم و زوری بود ...

اتفاقا تو این وضعیت بخاطر دیدی که شوهرش داره محبت زیادی افته وقتی تو به یکی میگی دوست دارم و فلان اون خوشش نمیاد فک میکنه داری بهش ترحم میکنی بعد بیای بهش بچسبی با حرکات چشم و فلان بهش بگی دوست دارم بنظرت خوشش میاد؟! من خودم بشخصه متنفر میشم از هرچی دوس داشتنه اول شوهرش باید دیدشو عوض کنه تا محبت زنه شو درک کنه شاید تازه زنش شده خب طبیعیه یمدتی اینطور فک کنه یکم بزاره تو حال خودش باشه بعدا بهتر میشه ما باید به کسی بیشتر محبت کنیم که ظرفیت شو داشته باشه منم نگفتم کاملا سرد باشه گفتم خیلی معمولی تر رفتار کنه اگه به مرد بیش از ظرفیتش محبت کنی مرد خراب میشه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
براش صادقانه توضیح بده. بگو درسته من مامان تو نیستم ولی من همه بچه ها رو عاشقانه دوست دارم و از این ...

مرسی عزیزم

بچه اوکیه همو خیلی دوست داریم مشکل بابای بچه است که حس میکنه من بهش ترحم میکنم 

آنان که به زندگی دیگران نور می بخشند خود روزی خورشید خواهند شد ...💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی عادی برخورد کن اگر دیدی عصبی یا ناراحته بحث نکن بذار برای فرصت مناسب  اگر رفتارت ترحم نیس ...

نه ترحم نیست واقعا عشقه من جونم بسته بهشونه

چشم حتما

نهههههه  ولش کن یمدت خییییلی نگیرش که فک نکنه خیلیه حالا مثلا یمدت محبت تو کمتر کن ینی فقط غذا ...

دور نمیشه ازم؟  

اول ازش بپرس ببین این فکرش از کجا نشات میگیره بعد الان سرد باشی فکر میکنه داشتی از روی ترحم و زوری ...

همین رو منم میگم فکر نکنه ترحمه و راحت شدم! 

2740
آره خیلی زیاد حوصله چالش دردسر مسخره بازی بعدش نداشتم راحت گفتم نه تمام 

من نتونستم دلم گیر بود

حتما باهاش صحبت کن تا سوءتفاهمات برطرف بشه و با رفتارت بیشتر بهش نشون بده که واقعا دوسش داری

چشم حتما

دور نمیشه ازم؟  

نگفتم کلا سرد باش 

تو مگه نمیگی محبت میکنی فک میکنه داری ترحم میکنی؟! خب محبت کلامی اگه دوس نداره نکن اگه محبت لمسی دوس نداره نکن ولی غذای خوب بپز براش همیشه غذا و چایی ت به راه باشه اتاق خواب تو سعی کن پرشور و عالی براش نگه داری کم کم خودش به حرف میاد اگه تازه ازدواج کردی باهاش شاید هنوز به زمان نیاز داره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
نه اتفاقا کسیکه محبت رو ترحم میبینه باید یمدت بی محبتی بینه من نگفتم کامل سرد باشه گفتم غذا ببره برا ...

این ها اوکی بوده همشون تا الان

یه چیزی بدجوری توم شکست اصلا اولین باری بود که از دستش گریم گرفت

2706