2733
2734
عنوان

الان چیکار کنم؟ میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 86 پست
بگو باشه هر جور راحتی  سرد رفتار کن تا بفهمه غرق محبت و بی محبت چیه اینجور آدمها وقتی بهشون ب ...

زده نشه دور شه ازم؟ 🥲

آنان که به زندگی دیگران نور می بخشند خود روزی خورشید خواهند شد ...💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله صبح خیلی بهم ربخته بود الان جدی برگرده نمیدونم چه برخوردی داشته باشم 

خیلی عادی برخورد کن اگر دیدی عصبی یا ناراحته بحث نکن بذار برای فرصت مناسب 

اگر رفتارت ترحم نیست پس ادامه اش بده 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
حس واقعیت رو بهش بگو  باهاش حرف بزن و قانع اش کن  ازش بپرس چرا همچین تصوری داره

نتونستم.  فقط خیلی سعی کردم گریه نکنم

حتما باید حرف بزنم

2731
خودمم حس میکنم باید بیشتر غرقش کنم توی محبت

نهههههه 

ولش کن یمدت خییییلی نگیرش که فک نکنه خیلیه حالا مثلا یمدت محبت تو کمتر کن ینی فقط غذا ببر براش چای ببر هرچی هم خواستی خرج کن اصلا نمیخواد به فکرش باشی بعد یه مدت اگه گفت چرا اینجوری میکنی بهش بگو آخه گفتی ترحم نکنم فک کردم دوس نداری بهت محبت کنم اینا رو بگم و فلان اوه هم چیزی نگفت ینی کلا شاید مدلش اینجوری باشه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

اول ازش بپرس ببین این فکرش از کجا نشات میگیره

بعد الان سرد باشی فکر میکنه داشتی از روی ترحم و زوری محبت میکردی که حالا راحت شدی و ابراز علاقه نمیکنی. مثل قبل باش و حالتت رو عوض نکن. در عوض بشین باهاش صحبت بکن و سوتفاهمشو رفع بکن

من که قبلا یکی اومده بود خواستگاریش یه بچه 5ساله داشت تا گفت بچه دارم گفتم بسلامت 

چالش زیاد داره... 

باهاش صحبت کن و ببین چرا اینجوری فکر کرده  و بعد منطقی بهش توضیح بده که دوسشون داری و مادر و ه ...

من واقعا دوسش دارم

نمیدونم کی اینجوری ذهنشو آشوب کرده

نهههههه  ولش کن یمدت خییییلی نگیرش که فک نکنه خیلیه حالا مثلا یمدت محبت تو کمتر کن ینی فقط غذا ...

این کار کاملا غلطه

اگه سرد باشه شوهرش با خودش میگه درست فکر میکردم و رفتاراش از روی ترحم و زوری بود. ترحم با محبت خیلی فرق داره، حتی اگه بعد اینکه یمدت سرد شد و دوباره خوب شد اینبار دیگه کلا محبتاش اصلا به چشم نمیاد و بالعکس حس خوبی هم ازش نمیگیرن و حساب نمیکنن. 

این کار کاملا غلطه اگه سرد باشه شوهرش با خودش میگه درست فکر میکردم و رفتاراش از روی ترحم و زوری بود ...

نه اتفاقا کسیکه محبت رو ترحم میبینه باید یمدت بی محبتی بینه من نگفتم کامل سرد باشه گفتم غذا ببره براش چای ببره حرفشو بزنه ولی دیگه عشقم و فلان نگه اینا میشه محبت دیگه اونم میگه محبت کردم به چشم ترحم میبینه خب نکنه یمدت تا خودش فرق ترحم و محبت رو ببینه بعضیا هم مدل شونه محبتهای اینطوری رو محبت نمیدونن همینکه غذا خوب باشه اتاق خواب شون خوب باشه براشون کافیه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
لطفا حرف هر کسیو گوش نده ک‌میگن توجه نکن‌پرو میشن فلان میشن بیشتر محبت کن اون خودش رو در مقابل تو ...

وای اگه این حس کمتر بودنه باشه 🥲این حسو بابام خیلی بهش میده

نمیدونم چرا نمی پذیره که دیگه زنشم

2706