2737
2734
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65786 بازدید | 1150 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما بگو دروغه گلم ولی اینایی که میگن جنها خونشون رو تمیز میکنن، براشون آشپزی میکنن، باهاشون رابطه جن ...

گلی جون ظرف شستنو اینارو نمیدونم... ندیدم هم تا الان. حتی سم و اینا هم ندیدم به شخصه!!!!

ولی تو خواب تجاوز میکنن. خیلیم راحت اینکارو میکنن. 

ولی نه اینکه فکر کنید مثل همبستری دو انسانه نه. خیلی خیلی فرق داره. اونا لذتشونو میبرن اما باعث یه حال نکبت و رخوت تن و تنفر میشن برا انسان. 

خدادلعنت کنه اون دسته ایشون که اینکارو میکنن. 

من همیشه یه سایه میبینم 

بیشتر اوقات خودم توجیح میکنم که فکر و خیاله

چند روز پیش پسرم گفت مامان همش یکیو پشت پنجره میبینم نگام میکنه 

گاهی که مشغول کار خونه هستم مثلا دارم ظرف میشورم ، یه پسر بچه از پشت سرم میدوه و بازی میکنه و مبخنده

چند وقت پیش تو آرایشگاه بودم

خانمی که نشسته بود موهاشو رنگ میکرد یهو برگشت گفت خانم یه هاله سیاه دور سرت میبینم ، برات دعا سنگین گرفتن

2740
گلی جون ظرف شستنو اینارو نمیدونم... ندیدم هم تا الان. حتی سم و اینا هم ندیدم به شخصه!!!! ولی تو خوا ...

تو رو خدا اینجور حرفها رو باور نکنید این تجاوز کردن جنها همش خرافاته گلم ادم باید با عقلش فکر کنه نه با احساساتش.

چقدر خوب من میفهمم حرفاتونو ....  خصوصا اونجایی که از خستگی گفتین... از سیاهی ... از امواج منف ...

جن واردبدن شما شده؟یابیرون ازبدنتون اذیتتون میکنه؟اگه واردبدنتون شده چراسراغ جن گیرنمیرین تواشنای مابرای دختربیچاره طلسمش کرده بودن جن واردبدنش شده بود دختره خودکشی میکردجن گیرپول دیه جنوگرفت جنوازبدن دختره دراورددیشوگذاشت توجیبش خودشون میان برمیدارن میرن

آره منم ی سری خونه دراز کشیده بودم ولی کامل خوابم نبرده بود بعد  بدنم انگار داشت جمع میشد انگار ...

من سایه ها خیلی اذیتم نمیکردن اونی ک مثل ادم انگار گوشت استخوان اون اذیتم میکرد حتی وارد شدن ب بدنم حس نکردم فقط دیدم و ترسیدم بسم الله گفتم چند بار ندیدمش دیگه فکر کردم توهم اصلا ندونستم چی شد چطوروارد بدنم شد خب چکار کردی شما اخرش نجات پیدا کردی

لالا بخواب خدا خسیسه واسه کمتر کسی خوب می نویسه یکی لبهاش همیشه غرق خنده اس یکی چشماش تو خوابم خیس خیسه
تو رو خدا اینجور حرفها رو باور نکنید این تجاوز کردن جنها همش خرافاته گلم ادم باید با عقلش فکر کنه نه ...

واقعیه.  اگه بگم جنه برام ۵ تومن شارژ ایرانسل ریخت باورت میشه? برا من ۳ بار کرد شب چهارم خودشو نشون داد   به هرکی گفتم فقط،خندید  ولی به قرآن راست میگم

2706