2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تورو خدا راست میگی یعنی امید داشته باشم خیلی علایم بارداری دارم لکه لانه گزینی دل درد کمر داد خواب ز ...

اره بخدا من 10سال ازدواج کرد 

من 6هفته متوجه شدم باردارم اونم چون خیلی قاعدگی مرتبی داشتم 

و هوس شکلات کردم شدید من آدمی بودم که نوشابه شیرینی و شکلات اصلا دوست نداشتم 

صبح 11عید بود همسرم خواب بود رفتم آزمایش خون دادم گفت بارداری اصلا باورم نمیشد بد 10سال شوهرم قتق داشت عمل کرد باز باردار نشدم گفتن واری کوسل خدا بخواد بده میده

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
نرو الان هر وقت بی بی مثبت شد برو وگرنه نرو ضد حال میخوری خودم تجربه شو دارم 

عاخه بغضی خانوما همین جا میگن تا سه ماهگی‌ام بی بی نشون نداده دکترشون گفته رو بعضی خانوما بی بی جواب نمیده نمیدونم قلابی شدن و فلان حتی خواهرمم میگفت اولش واسش بی بی نشون نداده ولی چون علایم داشته رفته خون حتی میگه عدد بتام خیلی پایین بود 

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
اره بخدا من 10سال ازدواج کرد  من 6هفته متوجه شدم باردارم اونم چون خیلی قاعدگی مرتبی داشتم  ...

همچنان بی بی منفی نشون میده !! ببین بزار من علایممو بهت بگم من ۲۴ فروردین پری شدم بعد باید ۲۴ اردیبهشت میشدم ولی ۲۶ یه لک خیلی خیلی جدی دیگه در حد خون ترشح کردم و دیگه خبری نشد ترشح سفید و عادی خیلی زیاد شده خوابم خیلی تغییر نکرده ولی یکم چهرم شاد شده تقریبا بعضی گفتن چقد خوشگل شدی دل درد و کمر درد در حد پریودی دارم چند روز پیشم شدیدا حوس کالباس میکردم در کل کالباسم خیلی دوست دارم یهو حوس پفک میکردم ولی الان خیلی حوش چیزی نمیکنم صبح زودم بیدار میشم دیگه خوابم نمیبره خلق و خومم خیلی بهم ریخته یه لحظه خوبم شادم یه لحظه عصبی!!! بنظرت برم آز خون؟؟ 

عاخه بغضی خانوما همین جا میگن تا سه ماهگی‌ام بی بی نشون نداده دکترشون گفته رو بعضی خانوما بی بی جواب ...

آها نمیدونم والا واسه من و اطرافیانم که همچین چیزی پیش نیومده شده بعد پنج روز بی بی زدیم منفی بوده بعد دوازده روز مثبت نشون داده اما اینکه یه ماه دو ماه منفی نشون بده اصلا پیش نیومده میخوای شما برو آزمایش خونه بده 

آها نمیدونم والا واسه من و اطرافیانم که همچین چیزی پیش نیومده شده بعد پنج روز بی بی زدیم منفی بوده ب ...

یه ماه دوماه که نشدم فعلا ده روزه عقب انداختم دوبار بی بی زدم منفیه حالا صبر میکردما اصلا عجول نیستم منتها دارو گیاهی میخورم ورزش سنگین میکنم لیزر باید برم نمیخوام برنامه هامو بهم بزنم آخرشم خبری نباشه 

خب پس به احتمال زیاد باردار نیستی اگر سابقه داشتی 

امروز‌ میرم یه آز میدم با خیال راحت میام قرصامو میخورم ورزشمو‌ میکنم حتی اگر باردارم نباشم از استرس راحت میشم 

2706