2752
2734
عنوان

شما معنای خانواده رو فهمدید تو زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرمتا کلا بینمون شکسته ، نمیتونم مثل قبلا بهش نگاه کنم احساس میکنم قابل اعتماد نیست که اینطور همه جا ...

نمیدونم چندسالته ولی کلا تلاش کن با همسرت وارد بحث و جدل نشی.... خیلی از حرفاشو نشنیده بگیر.. تو خونه ست دائم مشغول کار باش... اصلا کنارش نشین که حرف داشته باشه واسه گفتن.. کلا دم دستش نباش.. به مادرتم بگو من طلاق نمیگیرم.. نمیام خونه شما بمونم.. ولی فقط یه بار زنگتون زد فقط یه بار بهش بگین تو غلط کردی نمیخایش.. مهرشو حقشو.. همه رو بده.. بعد طلاقش بده.. ببین شوهر من چه جور میچسبه به زندگی منم دیگه سربارتون نیستم.. بخدا بعضی پدرمادرا بلد نیستن.. میترسن.. نیازه شما دوبار بهشون بگین تا یاد بگیرن... 

میگه همه مردا همینن بشین زندگیت کن  بعد بهم میگه تو انگار با شوهرت سر جنگ داری یعنی یه چیزایی ...

یک بار رفتی خونه اقات خط های شوهرت و خودتو تو گوشی مادر و پدر و برادرت بلک کن 

زنگ بزنه بخوره ب دیوار 

خودتم کات کن با خانوادت. حالا مجبوری بسازی تو اون زندگی پس دیگ محل شوهرت نده  یعنی اصلا بحث نکن باهاش ابجی

عزیزم خیلی ناراحت شدم.چون معتقدم که همسر اگه  بدون پشتیبان داری اذیت نمیکنه خیلی.چون همسرخودم ب ...

خوش به حالت من ی برادر  دارم که از دست ازار و اذیت هاش از کوچیکی تا الان در امان نبودم و یه پدر که حسابی پشت دخترشو خالی کرده ، رسما به شوهرم اعلام کرده تو مردی حق داری هر بلایی دلت میخواد سرش بیاری اگرم اعتراض کرد یا چیزی گفت بگو بیام خودم پاهاشو بشکنم و بکشمش

نمیدونم چندسالته ولی کلا تلاش کن با همسرت وارد بحث و جدل نشی.... خیلی از حرفاشو نشنیده بگیر.. تو خون ...

عمرا بگن خانوادش 

این ها سمت غرب هستن خیلی تعصب دارن رو دختر شده بمیره پدرش ولی این حرفو ب شوخی نمیگه

میترسم بشناسنم اگر اینا بفهمن بدبختم

اسی میتونی کار کنی؟؟

اگه میتونی برو سر کار و ی مدت تحملش کن و بش بی تفاوت باش ب خودت برس و در حد خیلییییی کم و ضروری با شوهرت حرف بزن .بهش بفهمون ک عوض شدی و بیخیال شدی و خودت برا خودت مهمی..یعنی حتی ب پدرتم زنگ میزنه ب رو خودت نیار انگار ب پشمته

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گوشی پدرم هزار تا قفل و رمز روشه به جونش بسته اس فکر نکنم غیر خودش کسی تاحالا تونسته باشه تو گوشیش ب ...

اولا اینو بگم ک مطلقا پدرمادرت دشمنت نیستن  پدر مادرنشدنی نمیدونی  

اونا فقط نادان هستند . از قدیم میگفتن دست پشت بچت نکش ک بره زندگیشو بپاشه اونا براین عقیده هستن  و مطمعنم هنوز نشکلات تورو درک نکردن با توجه ب این که یکم هم زبونت تیزه و همین رو هم پدرمادرت قشنگ اگاهن فک میکنن زبونت شده بلای جونت 

باید با منطق پیش بری نه با قهر  برو بغلشون کن بگو نمیخام جدا شم نمیخام طلاق بگیرم لطفا کمکم کنین شوهرم از مهربانی شما سو استفاده کرده و راحت اذیت میکنه . دقیق شرح ماجرادکن بگو پدر لطفا کمی گوش کنید تا من حرفمو بزنم 

از اون بخایید هروقت دعوا شد ب شما زنگ نزنه اینجوری  داره زور میگه منم بهتون قول میدم سازش کنم من دوست ندارم جدا بشم  میخام زندگیمو بسازم  فقط شوهرم جوونه خامه  از محلت شما  نسبت ب خودش برعلیه من سود میبره  بهش بگید دیگه ب شما زنگ نزنه

نمیدونم چندسالته ولی کلا تلاش کن با همسرت وارد بحث و جدل نشی.... خیلی از حرفاشو نشنیده بگیر.. تو خون ...

عزیزم بخدا اصلا به وارد بحث شدن و اینا نیست ، مرد ببینه زن پشتوانه و خانواده درست حسابی نداره چشمش نمیترسه هرغلطی بگی میکنه ولی امااااان از روزی که ببینه زنش یه پدر و مادر قلدر داره که همه جوره هواسشون به دخترشونه اون وقت مثل سگ میترسه و سرشو میندازه پایین زندگیشو میکنه 

عزیزم اگر من همچین حرفی زدم خانوادم میان بیشتر باهاش جفت میشن که میگن تو به پسر مردم ظلم میکنی فایده نداره غیر اینکه فقط خداوند به دادم برسه

2706