2733
2739
چی بگم  واقعا خانواده خیلی مهمه پاییز  خیلی زیاد دیشب یه کلیپ گذاشته بود همسرم  ...

خیلی خیلی من ازوقتی رفتم کلاس کیان بیشتروبیشتر از قبل پی بردم رفتار بچه ها خیلی مشخص میکنه رابطه ها رو....تلاشم بیشتر شد برای کیان فقط شانسی که اوردم گندنزدم سر کیان وگرنه من خودم استرسی وعذاب وجدانی مگه میتونستم خودمو جمع کنم...

کیلیپ مادرشوهرت؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این شوهرا از کجا پیدا میکنید ماشاللله حتی اگه نشوره همین‌که‌گفته یعنی شسته ما میگیم با اینکه نبارید ...

بنده خدا میشوره ولی نذاشتم بشوره مهدی از منم بهتره ولی جلوش نمیگم پر رو نشه🤣🤣🤣🤣🤣 چه باحاله حرفتون😁😁😁 دارم تلاش میکنم سارا کمالگرایی اصلا خوب نیست بخاطر کیان هم که شده بایدباید تغییر کنم وگرنه بچم اذیت میشه حیفه دلم پاره میشه باعث رفتارای بدش من باشم... 

تو اخلاقتدمثلذمنه شناختمت درسته طلا وسوسه کننده هست  منم مثل تو ام گاهی با پیشنهاد های شگفت ان ...

سارا جون 

من کلی طلا دارم 

وسوسه که میشم اما خب برام نو بودن مهمه

و اینکه سالهاست چرخ خیاطی نخریدم چون مادرهمسرم بهش گفت براش استوک بخر همسرم گیر داد نو نمیخرم منم نخریدم کلاسمو بدون چرخ خیاطی رفتم کلاس

الان هم همینطورم 

انشالله یه لپ تاپ مناسب با توجه به بودجم پیدا میکنم که بمونه برام

2731
خب توهم بچه مدرسه ای داری😂😂و خداوند توجیه را آفرید چه باحاله مامانت‌اینجوری انگیزه میگیره آدم ...

مادر تو مثل مادر مادرشوهر منه 

پسر پرستن دوست دارن پسرا از داماد ها بالاتر باشن 

حتی نوه های پسری رو بیشتر دویت دارن 

مادر مادرشوهر من سالمندان انا از اون سالمند تیز ها 

یکبار من دیدم با دستش کوبید سرش کفت چرا باید دامادم این خونه رو داشته باشه پسر من اجاره نشین باشه 

بخاطر همون عین رفتار های مادر تو رو با مادرشوهرم میکنه اگه جیزی بهره یا جایی بره همگامه به پا میشه 

پدرشوهرمم عین شوهر تو پروانه هست دورشون 

بعد یک سری اتفاقات الان مادرشوهر قطع رابطه هست با مادرش چون همه ی هزینه خرج مخارجشونو داماد و دخترش میداد تهشم اینا بد بودن 

الان یک‌گرونم نمیده فک کن سفر خارج ترکیه دمیرفتن بعد با هزینه خودش پدرشوهرم مادرزنسو میبرد خرید می‌کرد بهترینا رو 

بعد پست سرش کلی حرف میگفت مادربزرگ حامد

سارا جون  من کلی طلا دارم  وسوسه که میشم اما خب برام نو بودن مهمه و اینکه سالهاست چرخ خ ...

خیاطی بدون چرخ رفتی ؟

یادگرفتی؟

منم لجبازم به خصوص خونواده شوهرم بگن فلان کن بیشتر لج میکنم

😍😍😍😍😍 آفرین بهت هیچ وقت به خاطر هیچ کس خودتو به زحمت ننداز  چقدر حل و هوای خودتو دوست دا ...

قربونت برم ساارا تو به من لطف داری😘😘😘😘😘 کیان عشقه انقد شرمندشم ازوقتی کاوه اومد بچم خیلی اذیت شد دیشب بهش گفتم داداش من ممنونم ازوقتی داداشی اومد خیلی کمک میکنی گفت خواهش میکنم وظیفمه(گاهی هم زبون دراز وتخس میشه ها🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣)مهدی از قصد باهاش کل کل میکنه میگم کیان بابا اینطوری میکنه که کل بندازه میگه اتفاقا خوشم میاد سبک میشم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

دیشب پذیرایی هم کرد ازوقتی که کاوه اومد خیلی بیشتر دوست داره جلب توجه کنه دلم میسوزه براش🥺

الهی خدابهت پسرای سالم وصالح بده مخصوصا عاقبت بخیر بنظرم بهترین دعا عاقبت بخیری هست....الان بچه ی پسرعموش طوری تربیت شده که پدر مادره خیالشون راحته که گندنمیزنه دانشجوی وکلالت هست آقاهست ماشالله از همه نظر از بچگی میرفتیم خونشون پذیرایی وهمه چی باخودش بود فقط با پدر مادرش هست آدم کیف میکنه.

منم این نبودم خیلی چیزا یادگرفتیم ومیگیرم....عاشقتونم😘😘😘😘😘😘😘

2740
خیاطی بدون چرخ رفتی ؟ یادگرفتی؟ منم لجبازم به خصوص خونواده شوهرم بگن فلان کن بیشتر لج میکنم

آره بدون چرخ خیاطی 

و با دیت میدوختم. لباسارو

یه چرخ خیاطی قدیمی داشت مادرشوهرم اوردمش چندماه پیشم بود سریع بردش در صورتی که تو انباری خونه خوزستانش بود و پر از خاک بود

مادر تو مثل مادر مادرشوهر منه  پسر پرستن دوست دارن پسرا از داماد ها بالاتر باشن  حتی نوه ...

چقدر شبیه مامانمه 

البته مامانم نمیگه هاااا ولی مشخصه پسر دوسته

و خیلی رقابتیه داداشامم مثل خودش شدن 

حتی با داداشاش بیشتر دوسته تا خواهراش بعد از فوت مادربزرگم رابطه شون کم شد

من دیگه نمیذارم زیاد وقت بزاره همسرم

والا تهش میشم مثل مادرشوهر تو

2706