2733
2734
سلام دوستای قشنگمم♥️ روزتون بخیر💐💐 سه روز آخر هفته رو من سعی کردم بیشتر کارهامو جز سفارشات ای ...

سلام حنا جون خدا قوت بهت چه همه کار انجام دادی چه سوپرایز خوبی اگر بتونی  از آشنا گیر بیاری که تمیز و سالم باشه تو هزینه خیلی برات صرفه جویی میشه 

استوک مطمئن هم فکر خوبیه 

حنا جون من اطلاعاتی در مورد مارک و لوازم جانبی الکترونیکی ندارم گلم ولی یاد یه چیزی افتادم که تو تلگرام دیدم برات میذارم 😂😂😂

۱۴ ۱۵ ساله بودم و تو خدمات کامپیوتری کار میکردم. یکی اومد و گفت:" آقا دی‌وی‌دی رایتر مارک کلاکار داری؟"

مغزمون پوکید آخه این چه برندیه که نشنیدیم.

تهش متوجه شدیم منظورش ایسوس بوده🦦   

😂😂😂

نور خواهی مستعد نور شو.... 

سلام بچه ها 

شنبه تون بخیر پنج شنبه مادرم و خواهرم اومدن پیاده روی رفته بودن از اونجا اومدن سر زدن به ما ،از اونور جاریمم اومده بود 

جمعه با خونواده شوهرم رفتیم بیرون ،پدرشوهرمم برای لیا روز دختر دو ست لباس اسپرت تی شرت شلوار خرید البته یک ست برداشت اما لیا گفت من دو مدلشو دوست دارم هر دوست خرید براش 😂حامد یک کراپ خرید براش 

تا عصر که خواهرم اینا زنگ زدن ما جلفا هستیم  ماهم رفتیم اونجا لیا به بابام گفت برامدکفش بخر روز دختری ، بابامم خواست ببره بخره نزاشتم گفتم از همون ارومیه بخر اینجا دیره 

تا اینکه پارک نشستیم چنتا شوینده خریدیم و اومدیم خونه 

آیا امروز امتحان قران داشت که اصلا جز یک ساعت با خستگی تمرین کرد دیروز و امروز کلاس رفت 

دیشب کل پیام های قرآنی رو صفحه اول قران براش چک نویس کردم با معنایش و لغت های عربی رو صبح اونارو مرور کردیم امروز صبحانه چای با چند تیکه بیسکویت مود خورد و رفت 

منم اومدم گرفتم خوابیدم الان بیدار شدم کل خونه منفجر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان میشه پادریو انداخت لباسشویی؟

اگه سبکه و راحت تا میخوره بنداز  ولی اگر سنگینه ننداز ماشینت خراب نشه

ببین جدای از بحث وزنش باید اول کنی بذاری تو ماشین دیگه فکر میکنم اون جور که باید تمیز نشه 

سلام بچه ها  شنبه تون بخیر پنج شنبه مادرم و خواهرم اومدن پیاده روی رفته بودن از اونجا اومدن سر ...

سلام سارا جون همیشه به دورهمی و گردش عزیزم 

مبارک لیا جون باشه هدیه هاش 

مهرداد هم امروز امتحان ریاضی داره منتظرم صبحونه اش تموم شه یکم باهاش کار کنم بعد بره مدرسه 

سلام سارا جون همیشه به دورهمی و گردش عزیزم  مبارک لیا جون باشه هدیه هاش  مهرداد هم امروز ...

سری بعد ظهری هست ؟ 

ایشالله که امتحانشو خوب بده و موفق بشه ممنون 

لیا اینا شروع کردن از امروز امتحان های نهایی رو 

فاطمه جون تو دوم دبستان امتحان‌کتبی میگیرن از علوم یا شفاهی؟

سلام عزیزم  به به چه جنتلمنی  خداروشکر که خوش گذشته بهتون همیشه به گردش  چه فکر اق ...

مرسی ساراجون😘😘

راستش ما جز کارت حقوق 

یه کارت دیگه داریم هرکدوممون که توش پاداشو هزینه های جانبی واریز میشه

برای اصفهان بدون اینکه همسرم بگه من دوتا کارت رو بردم و صفر تا صد خریدهامون و گردش و فرش و … از کارت من بود

احتمالا دیده من لاکچری بازی در میارم خواسته به حالی بده بهم 

و اینکه سالگرد نامزدیمون هم هست و چندسالیه چیزی برام نخریده

در مورد طلا هم بهم گفت طلا نخر فعلا دیگه 

منم رفتم بازار طلا فروشا نگاه کردم اومدم بیرون گفتم دختر خوبی بودم طلا نخریدم🤪🤪گفت ببین من بودجه رو برای لپ تاپ اینقدر در نظر گرفتم خواستی طلا هم بخر باهاش

منم دیدم فکر خوبیه و تو هوا زدمش

البته طلا زیاد دارم ولی بنظرم داشتن بیشتر هم بد نیست

سلام حنا جون خدا قوت بهت چه همه کار انجام دادی چه سوپرایز خوبی اگر بتونی  از آشنا گیر بیاری که ...

مرسی عزیزممم♥️♥️

یه مغازه بود استوک به شرط ضمانت داشت 

من کلا با استوک حال نمیکنم اما همسرم گفت اینا مطمئن هستن و اگر بخری به صرفه تر هست نصف هزینه رو میدی و چیزی که میخوای میخری اما بازم هم انتخاب رو گذاشت پای خودم

چه بانمک😂😂😂😂😂مرسی

مرسی ساراجون😘😘 راستش ما جز کارت حقوق  یه کارت دیگه داریم هرکدوممون که توش پاداشو هزینه های ...

خوش به حالتون 

چه شغل خوبی دارید البته کلی زحمت کشیدید برای این شغلتون 

حقتونه 

آفرین به هر دوتاتون که پول منو تو ندارید پول اردوتون برای هردوتونه 

خوشم اومد از فرهنگتون ایول 

دختر خوشگل و مهربون و سازگار کرد گیر آورده بایدم طلا کلی بخره 

ما یک فامیل دور دور داریم عروس کرد داره تا کمربند طلا و تاج طلا سالرها پیش برای عروس خریده بودن

سلام بچه ها  شنبه تون بخیر پنج شنبه مادرم و خواهرم اومدن پیاده روی رفته بودن از اونجا اومدن سر ...

ای جانمممم

روزش مبارک دختر نانازی♥️♥️

دست همسرت بابات درد نکنه

الهی خدا برای لیا جون حفظشون کنه

چه خوب 

چقدر سر زدن های یهویی خوبه😍😍

من اینکه اینروزا مامانم خیلی میره رو اعصابم 😣

خداقوت 

خوب کاری کردی

خونه تو نصف روز جمع میشه غصه نخور😉😉

خوش به حالتون  چه شغل خوبی دارید البته کلی زحمت کشیدید برای این شغلتون  حقتونه  آف ...

مرسی 

خداروشکر موقعیت شغلیم خیلی خوبه

اما سمی هست 

و اینکه نمیتونیم بچه دار بشیم یکی از علت های مهمش همینه 

و اغلب همکارامون هم همچین مشکلی دارن

مرسی عزیزم نظر لطفت هست♥️

من پولمو با شوهرم خرج نکنم با کی خرج کنم

تا مجرد بودم با خانوادم استفاده میکردم

اما الان میبینم قدر نشناس بازی در میارن میفهمم بهترین تصمیمم همین بود که پولمو با شوهرم شریک شدم 

علی رغم مخالفت خانوادم و خصوصا داداش بزرگم

به به😍

خدا بیشتر بهشون بده

ای جانمممم روزش مبارک دختر نانازی♥️♥️ دست همسرت بابات درد نکنه الهی خدا برای لیا جون حفظشون کنه ...

فدات شم عزیزم 

اره سر زدن های یهویی خوبه به شرط اینکه خونه مرتب و خودت حاضر باشی😂

اخیی چرا رو اعصابته 

اگه این عیب رو نداشت شغل خیلی خوبی بود اذیت میشید اما اشکال نداره علم پیشرفت کرده همه چی درست میشه من به جمله 

خدای دیروز من خدای امروز فردای منم هست خیلی معتقدم تا تو مواقع سختی ناامیدی استرس اینو میگم یک ارامش عجیبی بهم دست میده و درست همون میشه که من میخوام 

فدات شم عزیزم  اره سر زدن های یهویی خوبه به شرط اینکه خونه مرتب و خودت حاضر باشی😂 اخیی چرا ر ...

دقیقا😂😂😂

من خیلی سخت نمیگیرم مثل قدیما

اگر کسی یهویی بیاد منم پذیرایی ساذه میکنم 

و خ‌ونه نامرتب باشه میگم من شاغلم معمولا اخر هفته ها میتونم پذیرایی کنم

والا چی بگم 

مثلا میان سر بزنن نیم ساعت نشستن ده بار میکه به بابام بریم بریم

براژ کمک به خاله م بهمون رو میزنه پول که میدیم بعدش اگر بخوایم به کسی کمک کنیم داستان درست میکنه

هروقت پیشنهاد میدم بریم جایی نه میاره کافیه بفهمه من رفتم سفر سریع با اولین پیشنهاد بقیه راه میوفته میره

از پس جواب دادن بقیه برنمیاد و اعصاب خرابیش برای ماست

زیاده خواهه بابای من تو هفتاد سالگی میره سرکار چون مامانم اینجور میخواد 

و هزاران چیز دیگه

بیخیال …

آره ساراجون توکل برخدا

من امیدم به خدا هست 

بنظرم هرچیزی یه حکمتی داره و صبر اوج احترام به حکمت خداست

دقیقا😂😂😂 من خیلی سخت نمیگیرم مثل قدیما اگر کسی یهویی بیاد منم پذیرایی ساذه میکنم  و خ‌ونه ...

تو بهانه شاغل بودن رو داری من جی بگم😂

مامان من حساسه بهذتمیزی و مرتبی صبح زنگ زده چیکار میکنی گفتم هنوز تو تخت برگشته میگه راه پله ات پنج شنبه وضعش بد بود پاشو جارو کن خونه رو مرتب کن و هرروز میکه ورزش کن باید جم فیت باز کنم با دخترم عصراذورزش کنم ته برای لاغریااا گیر داده باید برم دهی با سن و سینه باید ورزش کنی 

نمیدونم چی بگم در مورد مادرت 

چرا اینجوری میکنه نمیدونم از خودش دلیلشو پرسیدی؟

مادر منم با ما راحت‌تره تا خواهرم اینا البته چون خیلی وقته مارو میشناسه مثلا جایی بریم با راحت‌تره براش اکثرا میاد سمت ما 

برعکس بابا با اونور بهتره اونم بخاطر اون اتفاق بد و دعوای بابامم و شوهرم 

از خودش بپرس ساید برات بگه ،از دلگیری و دلخوریات مودبانه بهش بگو 

اشکال نداره کار کردن جوهر وجودت و خوبه پدرشوهرمنم۶۵سالشه کار میکنه چه ایرادی داره 

الان دیگه ۷۰و۶۰پیر نیستن

تو بهانه شاغل بودن رو داری من جی بگم😂 مامان من حساسه بهذتمیزی و مرتبی صبح زنگ زده چیکار میکنی گفتم ...

خب توهم بچه مدرسه ای داری😂😂و خداوند توجیه را آفرید

چه باحاله مامانت‌اینجوری انگیزه میگیره آدم

مامان من کلا بفهمه ما تمایل داریم به کاری مقاومت میکنه 

کلا لجبازه

بخدا همسرم انقد. مواظبشونه انقدر هواشون رو داره ولی تعجب میکنم داداشم که بی محلی میکنن و زناشونم بدتر اونوری میره

حالا گردش و سفر به جهنم

مثلا میبینه من میخوام لوازم خونمو عوض کنم ببینه داداشام مشکل مالی دارن ناراحت میشه انگار که وظیفه ماست کمکشون کنیم

اما اونا هیچ وظیفه ای در قبال ما ندارن

سارا بابای من خیلی شکسته شده

میره سرکار بقیه روز رو کلا خوابه بخدا

واقعا هم نیاز مالی ندارن 

حقوق بازنشستگی کرایه مغازه دارن دیگه چرا باید بره سرکار

با همه ی اینها تهش میشه وسط ماه میگه خریدام تمام شده چیزی نداریم

2706