2733
2734
الان بااین دختری که دوسته میگه شبیه تو هست اخلاقش... تو دخترا دنبال اخلاق منه🤣🤣🤣🤣مادرای ما بدنیس ...

عزیزممم

حق داره خواهر خوبی داره😍😍

داداسای من دنبال دختری ان که مثل من پولش رو ببره تو زندگیش از شانسشون بیشتر مهریه بگیرن تا کمک کنندخ😂😂😂

دقیقا نابلدن تا بد 

مادربزرگم زن با سیاستی بود خدابیامرز اما مامانم چون از ۱۳ سالگی دور شد ازش هیچی یاد نگرفت نه از اون نه از زنعموی با سیاستش

خدا خفظشون کنه سایشون بالا سرمون باشه 

نخواستیم کاری کنن

خوب میکنی واقعا👍👍

همینطوری بهتره کیان خیلی شاد تر از منه زبون داره من بچگیم اینطوری نبودم...ماهم بخاطر خونواده هامون ا ...

چی بگم 

واقعا خانواده خیلی مهمه پاییز 

خیلی زیاد

دیشب یه کلیپ گذاشته بود همسرم 

صدای مامانش اومد که با چه نازی در آستانه ۷۰ سالگی به پسرش میگه وای فلانی اینو به بابا جون هم بگووو‌وو

من بعنوان یک زن دلم یه جوری شد 

دیگه شوهرش و همسرم بماند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره ترانه جون  بنظر خودمم بهتر نو بردارم اصلا دلم با استوک نیست یه حس منفی دارم نه بخاطر خراب ...

والا تا جایی ک من میدونم استوک دست کسی نیست مدلهای قدیمی تره انبار شده است حالا نمیدونم شاید اشتباه متوجه شدم 

یه حالت دیگه هم هست مثلا یه شرکت جمع میشه بسته میشه لپ تاپهاش رو یکجا یکی میخره میذاره برای فروش

والا تا جایی ک من میدونم استوک دست کسی نیست مدلهای قدیمی تره انبار شده است حالا نمیدونم شاید اشتباه ...

آره درسته 

دقیقا همینی هست که تو میگی 

حتی گاها ضربه ای چیزی داره و تعمیر میشه و میفروشن

اما خب تو مغازه هایی که استوک هست دسته دوم هم هست نمیدونم قابل اطمینان باشن یا نه

من کلا آدمی هستم که زیاد اعتماد نمیکنم😣

ولی احتمالا نو بردارم

سلام سلام دختر مرتب خداقوت،ببین چقد مهربون وخوب هست خدا به خانومش سلامتی وعمر طولانی وبا عزت بده😁😁 ...

منم مثل توام 

همه چیز باید نو باشه میگم همیشه به حامد آدم ده تومن بیست تومن بیشتر میده اما آکبند و نو میخره 

بچه ها سلام،دیشب ساعت۸مهدی زنگ زد گفت پسرعموش وخانوم وبچش میان خونمون شب نشینی....منم دیروز مهدی که رفت حموم گفتم نمیخواد کاوه روبشوری فردا کیان و کاوه رو میشورم....هیچی دیگه گفتم اینا میان بچه ترگل ورگل باشه...سریع جاروبرقی کشیدم وکیان هم اسباب بازیارو جمع کرد منم به و بهار نارنج ریختم تو قوری و مثل سارا شعله ی گاز رو زیاد کردم😁 بعد وسیله ی پذیرایی رو آماده کردم همیشه میگفتم مهدی بره رولت و شکلات و سه وچهار مدل میوه بخره بعد دیشب گفت برم موز و خیار وسیب وگوجه سبز بخرم گفتم نه فقط خیار بخر وسیب هم زیاد هست....گفتم وقتی اونا سخت نمیگیرن من چرا بگیرم؟ اینم قدم بعدیم که تونستم خودم رو کنترل کنم✅ حتی یه لحظه گفتم کیک بپزم چی!؟بعد گفتم نه بچه داری به خودت سخت نگیر✅ 

بچه ها اولین بار بود جلو مهمون دو جور فقط میوه میذاشتم ولی تلاش کردم که خودمو کنترل کنم این برای من سخت بود ولی تونستم✅

بعد با کیان وکاوه رفتم حموم اول کیان رفت وفکر کرد من وکاوه دوتایی میخواییم بریم...بعد که رفتم تو حموم حس کردم ته دلش یه طوریه پرسید مامانی مگه شماهم میخوایین بیان؟گفتم آره پسرم...انقد ذوق کرد تندتندخودشو شست رفت بیرون که کاوه رو ازم بگیره (کاوه به همه چییییییی دست میزنه هوووووف کیان تو حموم فقط بازی میکرد این به درز مرزا هم کار داره🤣🤣🤣🤣 همون دیشب تو دلم گفتم بدردت بابات میخوری من دیگه تورو نمیبرم حموم🤣🤣🤣🤣🤣) ولی خب بامزن ان دیگه. من این مزه را به پدرش میسپارم🤣🤣🤣🤣

کیان رفت بیرون سریع لباس پوشید ومیگفت مامانی صبر کن من پماد وپوشک و روغن بدن داداشی رو آماده کنم🥺🥺🥺 تو دلم بیشتر عاشقش شدم چقد دقیق وبا برنامه داشت انجام میداد🥺( من آماده کرده بودم ولی اون میخواست خودش بذاره تو جایی که میخواد) یه لحظه در حموم رو باز کردم دیدم حتی حوله ی کاوه روهم  به دستگیره آویزون کرده بود😍🥺 کاوه او ازم گرفت منم سریع خوله پوشیدم اومدم بیرون که اذیتش نکنه کاوه....

حالا این وسطا تا مهمونا بیان کاوه چندبار خورد به در ودیوار جیغ منم رفت هوااااا 🥲🥲🥲🥲 

مهمونا که اومدن رفت در رو باز کردسلام کرد دست داد🥺😍😍😍😍 دیشب آخرشب ازش تشکر کردم(همه شب این کار رو بلااستثنا انجام میدم حتی اگه دعواش کرده باشم ولی ازینکه بهم کمک میکنه ازش تشکر میکنم که یادبگیره دعوا جای خود مهربونی هم جای خودقیمه وماست رو باهم قاطی نکنه🤣🤣🤣)

دیشب بهش گفتم پسرم خیلی ممنونم ازت چقد آقا بودی😍😍😍گفتم آفرین که سلام کردی ودست دادی گفت مردا باید دست بدن نمیبینی بابایی دست میده🤣🤣🤣🤣🤣

حالا گندهم میزنه ها مثلا یهو هیجان زده شد رفت از طبقه ی یخچال شیر رو برداره ظرف شیر پرت شدپایین ولی خب درشو سفت بسته بودگفتم کیان شاید یکی شل بسته باشه(فهمید منظورمو خندید)🤣🤣🤣🤣🤣 یا رفت روی ماشین لباسویی میگفت شکر بیارم بریزم روخیار شیرین بشه(منظورش شور هست همیشه قاطی میگه). خلاصه دیشب خوش گذشت.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
آره درسته  دقیقا همینی هست که تو میگی  حتی گاها ضربه ای چیزی داره و تعمیر میشه و میفروشن ...

تو اخلاقتدمثلذمنه شناختمت درسته طلا وسوسه کننده هست 

منم مثل تو ام گاهی با پیشنهاد های شگفت انگیز وسوسه میشم اما وقت کار عملی میشه باز کار خودمو میکنم و همه چیز نو شو دوست دارم اصلا استوک اینا رو دوست ندارم 

فک کن شهر ما یک تاناکورای معروف داره با اجناس عالی که هم استوک داره هم  نو و آکبند ،قیمتاشون واقعا فرق داره اما من برای لیا کفش نو برند پارسال خریدم که دوتومن بود 

درسته آدم وسوسه میشه ولی در عمل نمیتونم اصلا

یه چی دیگه اینکه تا برن شد۱۲بعدش هم من مشغول کارای کاوه شدم ظرفای پذیرایی موند مهدی گفت نشور خودتو کنترل کن صبح من میشورم گفتم باشه....هی تحمل کردم واینجا هم تونستم موفق شم(به قول مهدی قفلی نباش) من تا نشورم وقشنگ کابینت رو دستمال نکشم نمیخوابم...صبح میخواست بشوره نذاشتم....هنوزم نشستم منتظرم کاوه بیدارشه.... اینم کنترل بعدی خدایا کنترلموزیادکن🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بچه ها سلام،دیشب ساعت۸مهدی زنگ زد گفت پسرعموش وخانوم وبچش میان خونمون شب نشینی....منم دیروز مهدی که ...

پاییز تو طنز نویس عالی هستی 

جدی میگمممم👍👍👍👍

کل پیامتو با لبخند خوندم♥️😂😂😂😂

عالی هستید شماها

واینکخ آفرین بهت انقدر در تلاش هستی برای تغییر

همیشه خوش باشی دوست عزیزممم

لذت بردم از نوشته ت♥️

بچه ها سلام،دیشب ساعت۸مهدی زنگ زد گفت پسرعموش وخانوم وبچش میان خونمون شب نشینی....منم دیروز مهدی که ...

😍😍😍😍😍

آفرین بهت هیچ وقت به خاطر هیچ کس خودتو به زحمت ننداز 

چقدر حل و هوای خودتو دوست دارم چقدر ندیده عاشق کیانم  

کاوه رو هم دوست دارم اما نمیدونم کیان یک جور دیگه هست برام 

الهی منم صاحب هم چین پسرایی شم 

چقدر مهمون شدندخونه تو حال میده 

و چقدر مادر خوب مهربون و فهمیده ای هستی و شاکر خدا و در لحظه زندگی میکنی ایولااالللاااااا 

من خیلی چیز ها از شما ید گرفتم این نبودم الان که هستم اما از وقتی با شما دوستان آشنا شدم همه متوجه تغییرم شدن دوستتون دارم

منم مثل توام  همه چیز باید نو باشه میگم همیشه به حامد آدم ده تومن بیست تومن بیشتر میده اما آکب ...

اهووووم مهدی دنبال کتونی هست خیلی گرونه بعد دوستش گفت فلان جا استوک دارن درحد نو هست من چیزی نگفتم فقط باهاش رفتم خودشم خوشش نمیومد گفتم من ایرانی بپوشم استوک نمیپوشم یکی دیگه دست زده پا زده مگه واجبه آدم ارزون بخره بهتر از کارکرده هست....تازه استوک هاش همه دوملیون و یکی ونیم بودن.... حتی ماشین رو برد صفرشویی انقد بدش میومد.

یه چی دیگه اینکه تا برن شد۱۲بعدش هم من مشغول کارای کاوه شدم ظرفای پذیرایی موند مهدی گفت نشور خودتو ک ...

این شوهرا از کجا پیدا میکنید ماشاللله حتی اگه نشوره همین‌که‌گفته یعنی شسته ما میگیم با اینکه نبارید اما باز رعد و برق و زده 😂یعنی درسته کاری نکردم اما حداقل تعارف زده و حرفشو آورده 

خودت آفرین که به خودت سخت نمیکیری

2706