2733
2734
عنوان

بند عينك هاي دستساز خودم😍+عكس

526 بازدید | 12 پست

سلاممم

خانوما بند عينك هاي خوشگل مناسب همه سليقه هاااا چنتا عكس ميزارم ازشون تازه ميشه ست دستبندشون هم درست كرد هر مدل هر طرح ك بخواين درست ميكنم اگ خواستين شمارمو ميزارم واتساپ پيام بدين

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه عکساشو بزاری 

خانوما 

هر طرحيييي ك مد نظرتون باشه ميتونم بزنم اين مدلا ك عكسشون رو گذاشتم ذهني درست كردم حالا اگ مدلي دارين عكسشو بفرستين برام

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋
2740
چنده 

بستگي ب طرحي ك ميخواين داره 

از ٤٠تومن هس تاااااا ١٣٠تومن😍

عینکی نیستم ولی خیلی نازن دلم خواست🤩

من خودم واسه عينك دوديم استفاده ميكنم 

عزیزم بیشتر دستبند درست کن فروشش هم بیشتره

سفارش دادن بند عينك رو عزيزم 

اره دستبند هم خوبه