2733
2734
عنوان

دیشب مهمونی دادم 800هزارتومان اب خورد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 57 پست

واسه هشت نفر خیلی خوبه که

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
میوه یه قلم بگیری ۲۰۰ حالا بخوای دو سه نوع بگیری یا خدا دیگه چطوری شوده ۸۰۰ موندم😂

😐*شده

دیگه در اونم حد نیست اغراق نکن من پریشب یک و نیم کیلو موز و خیار و گوجه و کاهو فلفل دلمه و هویج و توت و توت فرنگی خریدم ۸۵۰ تومن شد 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خواهش‌میکنم تازه به نظرم خیلی خیلی ساده برگذار کردم 

خداروشکر انشالله برقرار باشید 

دیگه همینه برای دو نفر مهمان با یک نوع غذا زیر دو سه نمیفته 

خدا بداد برسه که تعداد شلوغ باشن 

دو هفته پیش خانواده پدرم دعوت گرفتم از شهر دیگه اومدن برای ناهار  سه نفر بودن 

به خیال خودم همه وسایلی هم خونه داشتم تو این حال پنجاه بار همسرم فرستادم فروشگاه تا تکمیل شد موارد خوراکی برای پذیرایی و پخت و پز 

800 که خیلی خوبه با این قیمت ها

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
من فقط خرید بیرون گفتم برنج ویک سری چیزای دیگه خونه داشتم 

حالا شما مرغ هم خریدی 

والا برای یک مهمونی فقط همین خورده ریزه هایی مثل نوشابه و دوغ و لوازم سالاد و اینجور چیزها بالای هشتصد تومن میشه

باز شما خوب جمعش کردی 

۸۰۰ که عالیه خیلییی خوبه مهمون اومدنی خونه ما ۳ تومن میره

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706