2752
2734
عنوان

بند عينك هاي دستساز خودم😍+عكس

526 بازدید | 12 پست

سلاممم

خانوما بند عينك هاي خوشگل مناسب همه سليقه هاااا چنتا عكس ميزارم ازشون تازه ميشه ست دستبندشون هم درست كرد هر مدل هر طرح ك بخواين درست ميكنم اگ خواستين شمارمو ميزارم واتساپ پيام بدين

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میشه عکساشو بزاری 

خانوما 

هر طرحيييي ك مد نظرتون باشه ميتونم بزنم اين مدلا ك عكسشون رو گذاشتم ذهني درست كردم حالا اگ مدلي دارين عكسشو بفرستين برام

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋
چنده 

بستگي ب طرحي ك ميخواين داره 

از ٤٠تومن هس تاااااا ١٣٠تومن😍

عینکی نیستم ولی خیلی نازن دلم خواست🤩

من خودم واسه عينك دوديم استفاده ميكنم 

عزیزم بیشتر دستبند درست کن فروشش هم بیشتره

سفارش دادن بند عينك رو عزيزم 

اره دستبند هم خوبه