2733
2739
نمیدونم واقعا این دکترا چیکار میکنن من دوبار لاپارا کردم ولی لوله هامو برنداشتن وهردفعه هم باز هیدر ...

سلام عزیزم خوبی

اگه ببینند با بستن عفونت قابل کنترله میبندن

کلا تا حد ممکنه باید لوله ها حفظ شه که قدرت باروری طبیعی رو نگه دارند و روزی دلت خواست ای وی اف نشی و باز کنی یا درمانی براش پیدا شد لوله رو داشته باشی

اول بشه میله میزنند و با دارو و درمان باز میکنند

اگه نشه میبندن موقت

و اگه اوضاع بد باشه کلا برمیدارن 

خط درمانش همینه به دلخواه بیمار نیست

اندام های جنسی و باروری بسیار مهمه الکی نمیشه براش تصمیم گرفت

من برای خارج رحمی قبلیم سال ۹۶ که رفتم کامل سزارین شدم دکترم یه پیرمردی بود خدا رحمتش کنه اون بهم گفت من کل شکم و لوله ها و …. رو برات چک کردم لوله راستت سالمه نگران نباش طبیعی میشه

دیگه از اونموقع سه بار عکس رنگی گرفتم هر کی یه چیزی گفت عکس اخر دکتر رادیولوژی بیمارستان ارمان گفت گرفتکی خفیفی بود که باز شد دکتر علیرضایی و دکتر منتظری گفتند نظر ما برداشتنه اما برو پیش دو تا متخصص لاپرا

دکتر افلاطونیان گفت به خودت زمان بده برای بارداری طبیعی و دارو تحریک تخمدان داد و گفت نشد خودم عملت میکنم و تو عمل تصمیم میگیرم چیکار کنم و تا جایی که بشه لوله رو حفظ میکنم ( که من داروی تحریک تخمدانم نخوردم)

دکتر خودمم گفت نه لوله تو خوبه و بهش دست نزن که خدا رو شکر طبیعی باردار شدم و انشالله تا اخر به سلامتی پیش بره

دیشب تو استوری اینستا دکتر سمانه جلالیان که مشهده داشتم فیلم هیدروسالپنکس میدیدم اگه تونستید پیجشو ببینید خیلی جالب بود

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمم ک ینی بایدتازه زایمان کردم مقوی و گرمی بخورم بخاطرزردی بچه مرتب دارم خنکی و سردی میخورم همش ضع ...

عززیزدلم چقدر سخته خدا کمکت کنه زودتر بگذرا😘 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی خداروشکر خوب شده جوجت عزیزم  اولا بچه منم داشت یه شب رفتیم بیمارستان زیر دستگ ...

سلام عزیزم خوبی‌

پسر گلت خوبه

چفدر عالی توضیح میدی هر چیزو مرسی ازت😘😍

این زردی کلا از چی میاد به گرمی خوردن مادر تو روزای اخر ربط داره؟

من الان دلم کاچی میخواد بخورم یا ضرر داره رفتم تو هفته ۹

کلا اگه فرصت داشتی و‌الان باید تغذیه خاصی بجز تغذیه سالم داشته باشم لطفا بهم بگو❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
خودمم ک ینی بایدتازه زایمان کردم مقوی و گرمی بخورم بخاطرزردی بچه مرتب دارم خنکی و سردی میخورم همش ضع ...

عزیزم نکن اینکار با خودت..اینهمه سردی میخوری رحم ت داغون میکنی.ممکنه ضعف شدید کنی!! حتی بچه هم دل پیچه شدید بشه. بهش حتما شیرخشک بده،دوای زردی نوزاد شیرخشک هست. خودت هم گرمی بخور تا زودتر رحم ت جمع بشه. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبی‌ پسر گلت خوبه چفدر عالی توضیح میدی هر چیزو مرسی ازت😘😍 این زردی کلا از چی میاد ب ...

عزیزم الان ک خیلی زوده بگی زردی میگیره یا نه... فقط احتیاطا چون سه ماهه اول هستی اصلا گرمیجاتی مثل کاچی نخور. حداکثر سردی خوردی با یه لیوان نبات داغ جلوی دل پیچه ت بگیر. 

اما زردی نوزاد میگن بخاطر تفاوت گروه خونی مادر و نوزاد هست. فکر کنم ی گروه خونی خاصی هم هست تا جایی که خاطرم باشه. 

یکجا هم خوندم که یک هفته مونده به زایمان عرق کاستی بخوری خوبه. بازم اینکه حتما جواب بده قطعی و علمی نیست. 

بچه به دنیا بیاد تغذیه خوبی داشته باشه زردی نمیگیره. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم الان ک خیلی زوده بگی زردی میگیره یا نه... فقط احتیاطا چون سه ماهه اول هستی اصلا گرمیجاتی مثل ک ...

ممنونم عزیزم از توضیحات😍😘❤️

منظورم همون یه ماه اخره که میگن مادر گرمی نخوره میخواستم ببینم درسته

من الان یه دورانیم که اسم غذا میبینم هوس میکنم اصلا هم دست خودم نیست الان هی اسم کاچی دیدم دلم خواست پس فعلا تا ماه ۴ صبر کنم😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبی‌ پسر گلت خوبه چفدر عالی توضیح میدی هر چیزو مرسی ازت😘😍 این زردی کلا از چی میاد ب ...

سلام عزیزم فدات

اره خوبه بچه ساکتیه درکل 

زردی معمولا به خاطر اینه ک کبد بچه روزای اول خوب عمل نمیکنه و باعث زردی میشه یا تفاوت گروه خونی مادر  یا عفونت گرفتن تو دوران بارداری چ ویروسی چ باکتریایی هنوز ثابت نشده ک بخاطر خوردن گرمی مادر بچه زردی بگیره. من ک ماه های اخرگرمی نخوردم عرق کاسنی هم خوردم بازم زردی داشت بچه 

در کل زردی چیز خطرناکی نیست در صورتی ک سریع درمان بشه و پیشگیری بشه  مگرنه قدیم چکار میکردن مامان بزرگم میگه ما رگ زردی میزدیم به بچه یه دونه انار رو تو دهنش ابشو میچکوندیم یا همین دم کرده گل پنیرک رو میدادن  نور و دستگاه ک نبوده 

کاچی ک الان برا تو خوب نیست چون مواد داخلش قاعده اوره نخوری بهتره زایمان کردی بخور 

راستش تغذیه بارداری اوایلش یکم سخته ک چی بخوری نخوری برای سقط نکردن خدایی نکرده مشکل پیش نیاد مگرنه تو بارداریت سعی کن حجم غذات کم باشه ولی مقوی باشه مثلا کباب درست کن مخلفات نزن بهش فقط یکم پیاز نمک یه کوچولو زعفرون برا طعمش خیلی کممممم. ها با کره بزار بپزه با یه تیکه نون یا لبنیات بیشتر ماستشو بخور میوه زیاد بخور البته ن قبل غذا ک معدتو پر کنه بادوم زیاد بخور پوستشو بگیر بنداز ابجوش پوستشو بگیر بعد بخور حبوبات ک خیس خورده ازقبل تو خورشت بریز و بخور من سبزیجات دهنم نزدم نمیدونم چرا بدم امده بود ارده شیره برا صبحونت بخور یا خامه و عسل چای نبات من هرصبح میخوردم حالمو خوب میکرد بستنی و دلستر زیاد خوردم  فست فود فقط دوبار خوردم ولی خودم خمیر میگرفتم از نونوایی گوشت مرغ و قارچ تفت میدادم میزاشتم لاش یا سرخ میکردم یا میزاشتم فر یکمم توش پنیر پیتزا میزدم خیلی دوست داشتم 

در کل کم بخور ولی مقوی ک بدنت جون بگیره ن فقط وزن اضاف کنی سعی کن همون یکم غذایی ک برا خودت میپزی با کره باشه

و خدا کافیست❣️
2740
سلام عزیزم. در خدمتم 

عزیزم شما فقط بخاطر آندو آی وی اف کردین؟

و اینکه دفعه اول انتقالتون مثبت شد؟

دفعه اول رفتم سونو شکمی نوشته بود حاوی کیست شکلاتی و احتمال اندومتریوما یا کیست هموراژیک

دفعه دوم هم رفتم سونو واژینال نوشته حاوی هموژن 

حالا نوبت دکتر گرفتم و از کلینیک نیکان هم نوبت گرفتم

من چون همسرمم مشکل داره نمیخوام فرصت از دست بدم طبیعی هم که نشد اصلا

شما خودتون خواستین آی وی اف بشین یا پیشنهاد دکتر بود؟

ببخشید سوالام زیاد شد عزیزم💕

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
سلام عزیزم خوبی اگه ببینند با بستن عفونت قابل کنترله میبندن کلا تا حد ممکنه باید لوله ها حفظ شه که ...

🙏🙏🙏🙏

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
میگذره نینی گولو من صبوری قوی بودن ازتو یا گرفتم نبینم جابزنی فکرای منفی بکنی تویبارمثبت شدی پس حتما ...

سلام عزیزم خوبی؟

حس منفی بعضی وقتا میاد تو سرم دست خودم نیست

ولی فقط خدا میدونه میشه یا نمیشه 

شاید سال دیگه دارویی درست بشه باخوردنش کل هیدرو رفع بشه 

علم پیشرفت میکنه 

خداکنه زمانی برسه که هیچ کس ای وی اف منفی نشه

امیدوارم زودتر انتقال بدی وهمه چیز برات خوب پیش بره 

فکرت رو اصلا درگیرنکن 

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
عزیزم تنهاراه همون برداشتن لوله هست خیالت راحت میشه منم خیلی گشتم دیدم همه دارن میگن بایدبرداری. غصه ...

خدا بخواد هرچیز ناممکنی ممکن میشه❤️

من ک هنوزخیلی راه دارم هنوزبلاتکلیفم   معلوم نیس هیدروسالپنکس یاچیه اگ باشه عمل بعداون تازه هف ...

نگران نباش من مطمئنم هیچی نیست وبااولین انتقال مثبت میشی شایدهم طبیعی باردار بشی 🥰

سلام عزیزم فدات اره خوبه بچه ساکتیه درکل  زردی معمولا به خاطر اینه ک کبد بچه روزای اول خوب عم ...

مرسی قربونت برم از توضیحات

خدا نی نی قشنگتو برات حفظ کنه

چشم همه رو رعایت میکنم😍😘❤️

من فعلا وزن اضافه نکردم که ایشالله از سه ماه دوم اضافه کنم اما مقوی میخورم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706