2737
2734
من قراربود بهمن ماه برم آیوآی امپولامم زدم ولی نتونستم برم آیوآی و طبیعی حامله شدم

سلام عزیزم

مبارک باشه بسلامتی❤️

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما من ۳بار ای وی اف کردم بازم میخام برم ولی یزد نمیخام برم میشه جاهایی که نتیجه گرفتید رو بگین شو ...

سلام عزیزم خوبی؟

انشاااا....این دفعه مثبت بشی

من خودم مثبت نشدم ولی مرکز مام خوبه خیلی از بچه ها نتیجه گرفتن

اگه میتونی بیا تهران 

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
2731
عزیزم شما فقط بخاطر آندو آی وی اف کردین؟ و اینکه دفعه اول انتقالتون مثبت شد؟ دفعه اول رفتم سونو شک ...

من چند سال قبل ک رفتم سونو عین شما نوشته بود کیست شکلاتی.. اول رفتم بیمارستان بقیه‌الله. دکتر حاج علی اکبر ک متخصص همین رشته هستند و ivf. همون موقع بهم گفت ک قبل از هر اقدامی بهتره جنین فریز کنی چون آندومتریوز خب جز عمل نداره. بخاطر ی سری مسائل شخصی یکی دو سال وقفه افتاد به کارم. 

رفتم مرکز مام، دکتر قاضی، بجز آزمایشات هورمونی یک سونو داپلر برام نوشتن که درجه ی درگیری آندومتریوز مشخص میکنه. خداروشکر ک خیلی درگیر نبود و با چند تا ویزیت و یک دوره دارو ده تا تخمک بالغ و ده تا جنین برام تشکیل شد. 

بازم یکسال برای انتقال دیرتر رفتم. قبلش رژیم سفت و سخت و ورزش سنگین انجام دادم تا هم لاغر شم هم بدنم پاکسازی بشه. 

یکماه قبل انتقال هم یک دوره قرص جلوگیری دادن بهم و یک آمپول مخصوص آندومتریوز بعد دگ افتادم تو سیکل انتقال و... تا الانم ک اینجوری 😍 من با رعایت همه چی همون دفعه اول جواب گرفتم. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چند سال قبل ک رفتم سونو عین شما نوشته بود کیست شکلاتی.. اول رفتم بیمارستان بقیه‌الله. دکتر حاج عل ...

ممنونم از توضیحاتت عزیزم

خداروشکر که نتیجه گرفتی😍 خدا برات حفظش کنه❤️

برای منم دعا کن عزیزم

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
فدات شم تعریف مرکز مام رو شنیدم ولی میگن هر ای وی اف سر از ۲۰۰میلیون در میاره

اگه مام براتون سنگینه میتونی برو بیمارستان لاله دکتر افلاطونیان باشه که عالیه اگه نه دکتر یوسف نژادم خوبه

امار مثبتش بالاست

قیمتشم از مام مناسبتره

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
کلافه شدم از خونریزی 😔

الان نباید شدید باشه باید در حد لکه بینی باشه. اگه بیشتره حتما با دکترت صحبت کن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
سلام دوستان گلم کسی مشهد دکتر خوب واسه آی وی اف و تعیین جنسیت سراغ داره؟ ممنون میشم دوستان جواب بدین ...

دکتر سمانه جلالیان بنظرم خوبه

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706