2733
2734
سلام بچه ها  خانم هایی که زایمان کردید لطفا جوابم رو بدید  تا چند روز خونریزی داشتید؟ (م ...

پریسیما جان . خونریزی بعد زایمان اکثرا تا ۴۰ روز هست

کولیک هم که باید مراقب خوراک خودت باشی، حبوبات و لبنیات و گرمیجات نخور

میل جنسی هم دیگه به خودت بر میگرده 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
سلام عزیزان من دومین انتقالم مثبت شد الهی شکر، انشاالله همهههه خانمها طعم مادری رو بچشن و همه اونای ...

خدا را شکر . 

ای خدا دل همه منتظرت را شاد کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشالله  یکشنبه و سه شنبه میشن روز های ۱۶ و ۱۸ انتقال که باید آزمایش تیتر بتا اصلی رو بدم و ببر ...

خانمی آرامش داشته باش و برای تشکیل قلب ، سیب و به زیاد بخور. خیلی برات خوشحال شدم🤲🥳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه ها  خانم هایی که زایمان کردید لطفا جوابم رو بدید  تا چند روز خونریزی داشتید؟ (م ...

سلام عزیزم من نزدیک ۴۰ روزه دیگه تبدیل به لک کرمی رنگ شده داره کم میشه و تا ۴۰ / ۵۰ روز این لک و خون میاد نگران نباش 

برا دل درد و کولیک بچه هم من بعد اینکه بچه شیر میخوره بغلم میگیرم آروغشو میگیرم بعد همونجور ک بغلمه پشتشو ماساژ میدم یه پنج دقیقه ای خیلی خوشش میاد بعدم ک میزارمش زمین اروم اروم پهلوهاشو یکم دست میکشم اگرم خیلی بیقراری کنه یه بالشت میزارم به شکم میخوابونمش پشت کمرشو اول ضربه های اروم از پایین به بالا میزنم بعدم حسابی ماساژش میدم دوست داره البته پنج دقیقه بعد شیرش ک بالا نیاره 

یه قطره هم دکتر داد به اسم بیولاکت یعنی عالیه فقط صبح پنج قطره میدم  فعلا هم خودم لبنیات حذف کردم حبوباتم ک خیس میکنم قبلش غذا درست میکنم

میل جنسی هم ک الان دیگه یساله محرومیم ولی شدت و میلش هنوز هست انجامشم دادیم خیلی تو روحیه ادم تاثیر داره ادم سبک میشه خونریزیت کمتر شد انجام بده مشکلی نداره ک

و خدا کافیست❣️

من دیروز پیش دکترم بودم برای خونریزی گفت ممکنه حتی تا ۷۰ روزم ادامه داشته باشه

چون هورمون جفت هنوز تو بدنه البته من چون دوقلو بودم اینجوریه مال شما زودتر تموم میشه

من میل جنسی دارم ولی فعلا خونریزیم زیاده باید تا ۴۰ صبر کرد

من پسرم کولیک داره که دکتر دارو داده شبا میدم میخوره

ورزشم از ۲ماه بعد زایمان میتونی شروع کنی البته سنگین نه

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
من دیروز پیش دکترم بودم برای خونریزی گفت ممکنه حتی تا ۷۰ روزم ادامه داشته باشه چون هورمون جفت هنوز ...

یا خدا ۷۰ روز ؟ 

من دیگه تحمل ندارم .

همش احساس میکنم بوی بد میدم 

هر روز میرم حموم ولی بازم حس بدی دارم

یا خدا ۷۰ روز ؟  من دیگه تحمل ندارم . همش احساس میکنم بوی بد میدم  هر روز میرم حموم ولی ...

آره عزیرم بدن با بدن متفاوته

من یکی از دختر عمه هام با این که تک قلو آورد نزدیک ۱۰۰ روز خونریزیش طول کشید بعد خواهرش کلا ۲۰ روز خونریزی داشت بعدش پاک شد کلا

حالا مال من هنوز ۲۰ روزم نشده کل باسنم و لای پاهام سوخته با این که خیلی تند تند عوضم میکنم هر روزم دوش میگیرم😑

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
یا خدا ۷۰ روز ؟  من دیگه تحمل ندارم . همش احساس میکنم بوی بد میدم  هر روز میرم حموم ولی ...

عزیزم کار خونه که انجام نمیدی؟ بیشترش باید استراحت کنی دولا راست نشو. کمرت حتما ببند با یک چیزی مثل چادر، کاچی و حلوا شیره هم بخور! مکمل آهن داری؟ حتما اینم  مرتب مصرف کن 

سلام، امروز ميشه ٧ روز كه از انتقالم گذشته!! يكم امروز كمر درد شدم، خيلى بيحالم هستم، مامانم ميگه رنگ و روت خيلى پريده!! اصلا استرس ندارم ولى خيلى دوست دارم بدونم كسايى كه مثبت شدن چه علايمى داشتن!!

آره عزیرم بدن با بدن متفاوته من یکی از دختر عمه هام با این که تک قلو آورد نزدیک ۱۰۰ روز خونریزیش طو ...

عزیزم واقعا سخته 🤧 شما هم رعایت کن. کمر و شکمت با چادر ببند بزار گرم بمونه. کاچی و حلوا شیره هم بخور. مکمل آهن هم هنوز ادامه بده. 

اگر خونریزیت حجمش کم شده از این پدهای روزانه مصرف کن که خیلی کوچیک اند. این نوارهای مدل قدیمی کوچیک هم خوبن فقط تند تند باید عوض کنی. بابت سوختگی هم حتما پماد زینک برای خودت بزن. دامن بپوش. مامان هم باید به خودش برسه 

سلام، امروز ميشه ٧ روز كه از انتقالم گذشته!! يكم امروز كمر درد شدم، خيلى بيحالم هستم، مامانم ميگه رن ...

عزیزم مبارکه... هیچ علائمی نشون نمیده شما بارداری یا نیستی. دکتر ها میگن فقط جواب آزمایش قطعی بتا مشخص میکنه. پس تا اون روز صبر و توکل کن. قرآن بخون تا زودتر و آسون تر بگذره 

سلام، امروز ميشه ٧ روز كه از انتقالم گذشته!! يكم امروز كمر درد شدم، خيلى بيحالم هستم، مامانم ميگه رن ...

سلام عزیزم به سلامتی

واقعا به علایم نیست

میدونم سخته اما الان از همه بهتر اینه که اینجا نباشی و ذهنت آر‌وم کنی 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706