2733
2734
بچه ها خیلی ممنونم ازتون هرموقع ترسیدم و نگران بودم کنارم بودین خدا بچه هاتون براتون نگه داره من امر ...

خداروشکر عزیزم به سلامتی زایمان کنی انشاالله

در اولین فرصت از خودتو لنا کوچولو بهمون خبر بده

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خیلی ممنونم ازتون هرموقع ترسیدم و نگران بودم کنارم بودین خدا بچه هاتون براتون نگه داره من امر ...

یگانه جان التماس دعا خیلی عزیزم

در اولین فرصت از خودت و بنا خبر بده

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
خداروشکر عزیزم به سلامتی زایمان کنی انشاالله در اولین فرصت از خودتو لنا کوچولو بهمون خبر بده

آتنا جون سلام عزیزم. خسته نباشید میگم میشه برنامه ی غذایی برای ده روز اول بعد زایمان را به من بدی. صبحونه، نهار و شام. چی بخوریم که بچه گریه نیفته و دل درد نمیره.

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
2731
آتنا جون سلام عزیزم. خسته نباشید میگم میشه برنامه ی غذایی برای ده روز اول بعد زایمان را به من بدی. ص ...

من تو ۱۰ روز اول اصلا لبنیات نخوردم یعنی تا ۴۰ اصلا لب نزدم 

سبزیجات نخوردم

تمام وعده ها خروس،بوقلمون،بلدرچین و اردک و گوشت گوسفند 

برای صبحونه تخم اردک و پنیر گوسفندی

همینا دیگه من ده روز اول بچه هام nicu بودن میدوشیدم میبردم براشون

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻