2752
2734
بچه ها خیلی ممنونم ازتون هرموقع ترسیدم و نگران بودم کنارم بودین خدا بچه هاتون براتون نگه داره من امر ...

خداروشکر عزیزم به سلامتی زایمان کنی انشاالله

در اولین فرصت از خودتو لنا کوچولو بهمون خبر بده

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها خیلی ممنونم ازتون هرموقع ترسیدم و نگران بودم کنارم بودین خدا بچه هاتون براتون نگه داره من امر ...

یگانه جان التماس دعا خیلی عزیزم

در اولین فرصت از خودت و بنا خبر بده

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
خداروشکر عزیزم به سلامتی زایمان کنی انشاالله در اولین فرصت از خودتو لنا کوچولو بهمون خبر بده

آتنا جون سلام عزیزم. خسته نباشید میگم میشه برنامه ی غذایی برای ده روز اول بعد زایمان را به من بدی. صبحونه، نهار و شام. چی بخوریم که بچه گریه نیفته و دل درد نمیره.

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
آتنا جون سلام عزیزم. خسته نباشید میگم میشه برنامه ی غذایی برای ده روز اول بعد زایمان را به من بدی. ص ...

من تو ۱۰ روز اول اصلا لبنیات نخوردم یعنی تا ۴۰ اصلا لب نزدم 

سبزیجات نخوردم

تمام وعده ها خروس،بوقلمون،بلدرچین و اردک و گوشت گوسفند 

برای صبحونه تخم اردک و پنیر گوسفندی

همینا دیگه من ده روز اول بچه هام nicu بودن میدوشیدم میبردم براشون

سلام خوبین شبتون بخیر

ما امروز رفتیم واکسن دوماهگی زدیم  بچم همونجا خیلی گریه کرد ولی بخاطر استامینوفن که بهش میدم بیدارمیشه شیر میخوره گیجه باز میخوابه تازه الان داره سرش داغ میشه یکم یکمم داره نق میزنه تا بغلش کنیم منم میترسم پاهاش درد بگیره دستم بخوره شوهرم رو دست داره دور میزنه تو خونه 

راستی یه چیزی میخواستم بگم مامان جونم میگه از قدیم میگفتن برای رحم و تخمدانها و پاک کردن رحم  گل بومادران دم کنی بخوری خواستم بگم بچه هایی که میخان اقدام کنن امتحانش کنن

اول دوبار بجوشونید بریزید دور ابشو بعد دفعه سوم دم کنید و با نبات قهوه ای بخورید ضرر که ندارد 

و خدا کافیست❣️
سلام خوبین شبتون بخیر ما امروز رفتیم واکسن دوماهگی زدیم  بچم همونجا خیلی گریه کرد ولی بخاطر اس ...

من خیلی استرس واکسنو دارم پسرم اکثر مواقع داغه از اونورم خیلی پرسروصداست خدا به خیر کنه

من خیلی استرس واکسنو دارم پسرم اکثر مواقع داغه از اونورم  خیلی پرسروصداست خدا به خیر کنه

وزنش چقده دوبرابرش قبل رفتن استامینوفن بده  بعدم هرچهارساعتی.   سعی کن گرم نگیریش لباس تن بچه من الان یه رکابی با شلواره فقط اخر شب ک میگم میخابه دم صبح سرد میشه لباس تنش میکنم 

گذاشتیمش تو  گهواره تا یکم اروم شد بچم  الان اروم شد خوابید بمیرم چقدر مظلومن وقتی گریه میکنن و بعدش میخوابن🥺🥺

وزنش ۶۵۰۰ بود.  دور سرش ۳۹.  قدش ۵۷

برا وزنش دعوام کرد گفت زیاد شده شیر کمتر بهش بده گفتم وا مگه میشه بهش بگم نخور  بعد گفتم یه چیزی میگه مثل الان واکسن میزنی تب و گریه و ... باز کم میشه وزنشون

و خدا کافیست❣️
وزنش چقده دوبرابرش قبل رفتن استامینوفن بده  بعدم هرچهارساعتی.   سعی کن گرم نگیریش لبا ...

همینکارو باید بکنم

من تن پسرم همیشه یه لا رامپره بازم داغه 

دکترش میکه چون خیلی گرماییه از یه طرفم زیادی گریه میکنه به خاطر کولیکش سر همینه

دمای طبیعی بدنش بین ۳۷ تا ۳۷/۵ هستش

یه بار فکر کردم تب داره بدو بدو بردمش دکتر 

دید نه تب نیست فقط گرمشه😑😑

وزنش چقده دوبرابرش قبل رفتن استامینوفن بده  بعدم هرچهارساعتی.   سعی کن گرم نگیریش لبا ...

ماشالا وزنش که عالیه

خوب وزن تولدشم زیاد بوده دیگه

من پسرم تو ۴۰ روزگیش ۴۱۰۰ بود

گفت خیلی خوبه نمودارش سبزه خداروشکر

زهرا منم امروز واکسن دو ماهگی زدم.همش نگرانم تب نکنه 

ویهان ک هنوز تب نکرده فقط یکمی سرش گرم شده بدنش نرماله ولی واکسن پای چپش جاش داغه انگاری 

قطرشو سروقت بده استامینوفن یکم غلیظه با اب یا شیرت قاطی کن تا تو گلوش نمونه اذیت بشه هُق بزنه سعی کن گوشیتو برا هر دوساعت کوک کنی ک چک کنیش

و خدا کافیست❣️
ماشالا وزنش که عالیه خوب وزن تولدشم زیاد بوده دیگه من پسرم تو ۴۰ روزگیش ۴۱۰۰ بود گفت خیلی خوبه نم ...

اخه اگه به داداشم بره ماشالا هیکل و تپل میشه داداشم قدش ۱۸۶ وزنشم ۱۲۵  به اونم رفته باشه طبیعیه خب داداشم دنیا امده ۴۸۶۰ وزنش بوده

خداروشکر که وزنش سبزه انشالله همینجوری بره بالا

و خدا کافیست❣️
اخه اگه به داداشم بره ماشالا هیکل و تپل میشه داداشم قدش ۱۸۶ وزنشم ۱۲۵  به اونم رفته باشه طبیعیه ...

ماشالا

منو شوهرم هردوتا درشتیم خانوادمونم همینن

بچه. های من اولین بچه ی خانوادمونن که زیر ۴ کیلو بودن

من اصلا تا حالا ندیده بودم

آره خداروشکر هردوتا رشد نمودارشون سیزه

2706