2733
2734

خواهرم اول دبیرستانه 

با من خیلی راحته ولی خب نه در همه موارد 

من از این عادتا نداشتم نمیدونم چی شد یهو ظهری خونه نبود گوشیشو چک کردم چت و..نه ها رفتم گالری و اینا از سر کنجکاوی چون گوشی منم اکثرا دستشه حساس نیستم دیدم یه پوشه داره تو فایل ها اسم خاصی نوشته روش بازش کردم پر فیلم نامناسب 

خب الان شاید بگین اکثر بچه های نوجوون  میبینن ولی فیلماش همه ببخشید هم جنس گرایی بود 

من خیلی نگرانم 

چرا این مدل فیلم فقط اختلالی چیزی داره یعنی؟

برم مشاوره؟اگه خودش نباشه مشکلی نیست؟اینجا دختر نوجوانی هست که تو این شرایط بوده باشه ؟و راهنماییم کنه از رو کنجکاوی و..هستش یا دلیل خاصی داره مثل اختلالی چیزی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حتمابامشاورصحبت کن

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

این دل نگرانی ها و استرسهاو تو فکر رفتنهات جزای فضولی تو وسایل شخصیه خواهرته

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا
2740

در ۴۰ درصد موارد دلیل خاصی نداره و طرف چون هنوز رابطه با جنس مخالف خودش رو امتحان نکرده و نبوده و ندیده 

با فیلم های مستهجن همجنسگرای ارضا میشع

نمیدونم حالا خواهر شما واقعا اینجوریه!

یا جز اون ۴۰ درصده

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
نباید بفهمه تو فهمیدی خودتم زیاد لباسای باز و تنگ نپوش ممکنه رو خودتم حس پیدا کنه

آدم دیگه از خواهرشم میترسه😂

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️