2752
2734
عنوان

گوشی خواهرمو گشتم یه چیزایی دیدم که‌..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5383 بازدید | 131 پست

اختلال روانی نداره 

دختر چشم و گوش بسته ای که کم کم حس کنجکاویش بیدار شده و متاسفانه در بین چیزهایی که به سن و سالشون مربوط نیس و فعلا لزومی نداره در مورد اون چیزی بدونن  کنجکاوی میکنن 

باهاشون صحبت کنین و نسبت به عواقب دیدن چنین فیلمهایی آگاهشون کنین 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرکاری هم بکنید این گرایش رو داره حتی شاید در آینده هم ازدواج کرد باز هم اون گرایش رو داشته باشه بعضی ها نسبت به هر دو جنس گرایش دارند اسم علمیش میشه بایسکشوال.

بهتره نفهمه که چک کردی .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

اره حتما برو روانشناس 

این فیلما خیلی تاثیر میذارنا واقعا ناخواسته میکشوننت سمت همین چیزا 

لطفا مواظب باشید 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
دختر 

خب این یکم بده، اگه پسر بود باز بهتر بود میشد گفت یه جورایی برای تفریح یا کراش بودن بازیگرا میدیده....

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
نه نمیخوام بفهمه چون خجالتیم هست 

نه نزاربفهمه بامشاورصخبت کن راهنماییت می‌کنه عزیزم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
فقط کنجکاوی بوده

سیو کرده

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

اکثرا بخاطر رسانه ها دچار جو شدن و‌توهم زدن

چرا یهو‌تا رسانه و فضای مجازی و گوشی افتاد دست بچه ها

بچه ها گرایششون تغییر کرد

تعداد ترن س ها و هم‌جنسگراها زیاد شد

ایشونم دچار جو زدگی شده

میرن سرچ میکنن

گوگلم ماشاءالله خاک برسرش کنن همه چیزو به همه چیز ربط میده

تمام مشخصاتی که تمام آدما دارنو میاره

بعد مئگه مشخصات ترن س ها و‌هم‌جنسگراهاست

بچه هم توهم میزنه

بهتره کم کم سرصحبت و باهاش باز کنی

نظر شو بپرسی راجب هم‌جنس گراها

و‌نگی گوشی شو‌ چک کردی

مثلا الکی بگی امروز یه فیلم سینمایی خارجی دیدم در رابطه با هم جنسگراها بود و اصلا حالم بده

ببین واکنشش چیه

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃

دوست عزیز کار شما اشتباه بوده ک گوشی خواهرتو گشتی

منم موقعي دبیرستانی بودم از این جور فیلم ها روی گوشیم داشتم 

بیشتر محض کنجکاوی بود و اون حس ترسی ک نسبت ب جنس مخالف داشتم باعثش شده بود

ن ب راه بد کشیده شدم

نه همجنسگرا شدم

ن کار دیگ ای کردم😂

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
واقعااا بعضیارونمیفهمم فضولی چیه به عنوان بزرگتر نظارت کرده بیچارگیو این همه فسادنشانه روشنفکری بع ...

روشنفکری به خودی خود بد نیست اتفاقا میتونه خیلی مشکلات جامعه رو حل کنه ولی متاسفانه خیلی ها معنی درست روشنفکری رو نفهمیدن و حتی مقدار کمی از دانش هایی که یک فرد روشنفکر باید داشته باشه رو ندارن 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2706