2752
2734

من پارسال تو یکی از حساس ترین مراحل زندگیم به طور اتفاقی با یکی آشنا شدم و بعد رفته رفته صمیمی تر و صمیمی تر شدیم . شاید اون حسی بهم نداشت و به چشم خواهر میدیدتم ولی من وابسته اش شدم . بعدم که مجبور به جدایی بودیم و تمام 

الان من موندم و فکر و خیالش . میدونید چیو نمیفهمم میگم خدا جونم شهر ما شهر کوچیکیه تقریبا همه همدیگه رو میشناسن ولی من اصلا این آدمو نمیشناختم . تو خواستی و گذاشتی سر راهم . اینطوری بود که جایی که باهاش آشنا شدم صاحب خونه بهش گفت فلانی چه عجب بعد یه سال اومدی خونه من . منم اتفاقی اون روز برای اولین بار رفتم اونجا و آشناییمون اونجا رقم خورد . 

خب خدایا چرا همه ی قطعات پازل رو جوری چیدی که ما رو با هم آشنا کردی بعد تو خواستی و ما صمیمی تر شدیم . الان که وابسته اش شدم چرا دیگه نیست . خدا جونم چرا باهام اینکارو کردی اگه نمیخواستی ما رو تو سرنوشت هم بنویسی پس چرا گذاشتی سر راهم ....

کاشکی هیچوقت نمیدیدمت پسر دوست داشتنی 😕

تو الان حتی شماره منم نداری ولی من موندم و چند تا عکست و خاطره هایی که باهم ساختیم و خنده های از ته دلی که نصف شب داشتیم .....

🥺

خدایا ولی خودمونیما این یکی حق من نبودا .....

بنظرتون چرا واقعا ؟

گاهی هزاران نشانه هم هست که آدم همون روز اول کات کنه ولی توجهی نمیکنیم و فقط اون بخش که میخوایم را می بینیم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خدا نخواست صمیمی بشین ،فقط تو مسیرت بوده واسه رشد دادنت...واسه این که ببینه چند مرده حلاجی 

شاید خواسته با این پسر امتخانت کنه ولی تو مسیر رو جوری طی کردی که با وابستگیت داری امتحان میشی

ما حتی تو رابطه نبودیم 🙃

من نگفتم بودین 🙂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چون دل‌بسته‌میشم وابسته‌میشم امان‌از این‌دل‌‌دختراا

👌☹

یعنی اینکه وابسته شدم مشکل منه ؟

اگه واقع بینی آره عزیزم

خدا رو قبول داری قشنگم 

خدا نمیخواد رابطه ی غیر درست رو

(برای همین مشکلات میگه ها همین که وابستگی و کلی خاطره داری واسه تمام عمرت، اما خودشو نداری)

تو باید نمیذاشتی روابط دوستیتون جلو بره و خاطره سازی کنین باهم عزیزکم

مگر برای سرانجام صحیحش از راه درستش

عزیزم به نظرت اینکه تو با یک نامحرم ارتباط دوستانه داشتی مورد رضای خداونده؟

صحبت زن و مرد نامحرم فقط در حد ضرورت ،باید باشه.بیشترش جالب نیست گلم.

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
2706