2737
2739
خانمها من الان یهو خونریزی افتادم خیلی عذر میخوام یه لخته ازم دفع شد بعدش قطع شد به نظرتون سقط کردم؟

ن ملوس جان سقط میگن دردداره عزیزم شایدهماتوم بوده. استراحتتوبیشترکن انشاءالله خدانگهدارنینیت باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات بشم بخدا استرسم زیاده میخوام برم قم .مرکز ناباروری دولتی .

واقعا ای وی اف پراسترسه چاره چیه بایدهرکی یتونه روخودش مسلط باشه تاکاراش پیش بره وگرنه استرس دهن آدم صاف میکنه  عزیزم برو قم ببین چی میگن انشاءالله بهترینابرات رقم بخوره

2731
انشاالله خدا بهت کمک کنه مشکل شما هم حل بشه زودتر نی نی دوقلو بیاد تو دامنت .اگر مشکلت لکه بینی .یه ...

ممنون عزيزم همچنین. ن لکه بینی نیست هنوزموفق نشدم انتقال بدم مایع تورحمم دیده میشه معلوم نیس چیه

2740
سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید. من بعداز ۱۰سال بعداز سه بار انتقال منفی باردارم و الان ۳۷هفته و ...

عزیزم منم آمپول بتا نزدم ۳۸هفته و۴ روز سزارین شدم.

دیگه دکترا خودشون میدونن حتما 

سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید. من بعداز ۱۰سال بعداز سه بار انتقال منفی باردارم و الان ۳۷هفته و ...

تشکیل شده عزیزم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
آره میخوام زود ختنش کنم به امید خدا

زودتر از ۴۰ روزگیش نکن. 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
سلام زهرا جون ❤️ خوبی؟ انشالله گل پسرت هم خوب باشه من اصلا نمیتونم آروغ این بچه رو بگیرم.. بمیرم ...

سلام عزیزم فدات خوبم اونم خوبه

ببین چند روشو امتحان کن من شده ده دقیقه پشتش زدم ماساژش دادم تا آروغ زده یکم سخت هست خستت میکنه ولی مجبوری والا دل درد میشه

پاهاتو دراز کن پاهاشو بزار لا پات باسنشو بزار رو پات روی دستت به شکم بندازش پشتش تاپ تاپ بزن از پایین به بالا بعد از پایین به بالا کمرشو ماساژ بده بعد پنج دقیقه بلندش کن آروغ میزنه یا هرروز صبح قطره بیولاکت بده پنج قطره برا نفخ هست عالیه

برا نوک سینت بگیر یه سرنگ بزرگ رو اون قسمتی ک سوزنش جا میخوره از وسط ترش با چاقو ببر بعد بزار سر نوک سینت بکش تهش رو تا نوک سینرو بکشه داخل چندبار تکرار کن نوکش میاد بیرون با روغن زیتونم چرب کن زخم نشه

و خدا کافیست❣️
سلام خوبی چرا خودتو اذیت میکنی اخه یکم گریپ میکسچر بهش بده خواب اورم هست  اگه بیداره یه چیزیش ...

ممنون از راهنماییت

دیشب گریپ میکسچر دادم راحت خوابید 

چون یه روز در میون مدفوع میکنه سعی میکنم کمتر گریپ میکسچر بدم چون یبوست میاره

2706